Ana Sayfa / Yasal Uyarı

Yasal Uyarı

www.havasdua.com sitemizi ziyaret eden kullanıcılarımız aşağıdaki yazılı madde ve açıklayıcı bilgileri kabul eder.. bilgilerin tanzim ve yazım tarihi web sitemizin veritabanında ve arama motorlarının indexlemelerinde sabittir.

Havasdua.com’da bulunan yazılar, insanları korkutma amaçlı değil; onları korktukları konularda bilgilendirme amacı taşıyan yazılardır..
www.havasdua.com sitemizde “ruh çağırma” “cin davet” hüddam elde etmek” “cin çağırma daveti” gibi hiçbir zararlı içerik yayınlanmaz. Çünkü bu tür konular gerçek ilim irfan bilincinde olan kişilerin yapması gerekli olan sonu tehlike doğurabilecek çalışmalardır. İnternette yaygın olarak yazılan ve bazı forumlarda bulunan bu tür konuları gerçek usulüne uygun tam manasıyla açıkca yazılmadığı için yapmamanızı tavsiye ederiz. Merak ettiğiniz konu ve hususlarda bizlere facebook www.facebook.com/havasdua üzerinden mesaj bırakabilir yada web sitemizin iletişim bölümünden bizlere yazabilirsiniz. Whatsupp hattımıza 7/24 bırakılan mesajların mutlaka sizlere dönüş sağlanacaktır. Sizlerde takdir etmelisiniz ki hassas konularda ve vatandaşlarımızın yaşadığı sorunların çoğunluğundan dolayı mesajlarımıza gecikmeli cevap verebilirsem şimdiden Hakkınızı Helal edin..
Zararlı içerikler taşımamasına rağmen; 18 yaşından küçük genç kardeşlerimizin ya da bu tür konularda hassasiyeti olan, çabuk etkilenen arkadaşlarımızın bu kategorideki yazıları okuması önerilmez…

 

Bütün dertlerimizin şifa kaynağı Kur’an-ı Kerim’dir. Sitemizde Muska, Tılsım, Vekf gibi yazılımlar yapılmaz. Sadece Kur’an-ı Kerim Okumasını Bilmeyenler için Tedavi edici Ayet ve Sureler Belirtilir, kişi bu ayet ve sureleri dilediği yere yazdırmakla özgürdür. İnternet ortamında muska, tılsım, vekf, büyü ve benzeri içerik sağladıklarını beyan edenler ile aynı kategoride olmayı istemeyiz. Biliyoruz ki;

Büyü, Sihir, Tılsım, Vekf gibi konuların kesinlikle ve kesinlikle iyi hali yoktur. Tamamen hepsi dinimizce yasaklanmış hususlardır. ak büyü iyi bir büyü olarak adlandırılsa da asla iyiliğine bir büyü çeşidi yoktur. Sitemiz içerisinde yayınlanan büyü çeşitlerinde bilinçlendirme amaçlı yazılmış ve tam manasıyla nasıl yapıldığının bilgisi verilmemiştir.

 

Site Sözleşmesi

 

İş bu sözleşme ” https://www.havasdua.com ve http://www.facebook.com/havasdua ” adreslerinden ücretli ve ücretsiz hizmet alan her ziyaretçiyi bağlayıcı nitelikte olan sözleşmedir.
Sözleşmede Ücreti ve Ücretsiz olmak üzere iki adet hizmet bulunmaktadır. Sözleşmede her iki hizmet türü ile ilgili çalışma koşulları, hizmet alan ve hizmeti veren arasındaki ilişkiyi düzenleyen maddeler kayıt altına alınmıştır.

Adı geçen site vasıtası ile ve sıralanmış olan iletişim araçları (telefon, site üzerinden bırakılan yorumlar, whatsApp, facebook, eposta ) ile iletişime geçen herkes sözleşmeye tabi olarak kabul edilecektir.

Sözleşmede Yer Alan Başlıklar

Sözleşme ana maddeleri
Hizmet alımı
Bilgi alma
Kişi gizliliği
Hizmet almaktan vazgeçme
Sonuç ve beyan
Para ödeme
Yasal sorumluluk
Sözleşme Ana Maddeleri ve Hizmet Alımı

 

Soruları ile bizlere ulaşan Soru Yönelten kendi isteği ve özgür iradesi ile hizmet almış olduğunu kabul eder.
Hiçbir şekilde zorlama, dini istismar, her yönde hakaret içeren bir tavır altında olmadığını kabul eder.
Soruları ile bizlere ulaşan Soru Yönelten ilk müracaatını site üzerinden, telefon, facebook üzerinden ya da eposta ile yapar ve bunu kendi özgür ve hür iradesi ile yaptığını kabul ve beyan eder.
Soruları ile bizlere ulaşan Soru Yönelten site ya da site sahibi tarafından arandığını iddia edemez, ediyor ise bunu ispat etmekle yükümlüdür.
Soruları ile bizlere ulaşan Soru Yönelten sitede verildiği beyan edilen hizmetler için bir ödeme yaptı ise bunu ispat etmekle yükümlüdür.
Soruları ile bizlere ulaşan Soru Yönelten tercih ettiği hizmeti almakta özgürdür fakat hizmetin verilip verilemeyeceği hakları site ve site sahibinde saklıdır.
Soruları ile bizlere ulaşan Soru Yönelten ücretli bir hizmet almak istiyor ise hizmet bedeli ( hizmet bedeli malzeme bedelini de içerebilir) site sahibinin belirleyeceği yâda temin edeceği herhangi ödeme kanalı vasıtası ile yapılacaktır.
Soruları ile bizlere ulaşan Soru Yönelten tarafından yapılan ödeme, tercih ettiği hizmetin sağlanmasında kullanılacağı için sonrasında talep edilecek iade yâda iptal işlemleri kesinlikle kabul edilmeyecektir.
Soruları ile bizlere ulaşan Soru Yönelten ücretli bir hizmet alması durumunda hiçbir şekilde ücret iadesi talep etmeyeceğini kabul ve beyan etmiş sayılır.
Soruları ile bizlere ulaşan Soru Yönelten ücretli bir hizmet için ödeme alması durumunda fatura isteğinde bulunamaz.
Site ve Site sahibi ücretli işlemler için yapılan harcamaları ve alınan bedeli fatura ile beyan etmek zorunda değildir.
Soruları ile bizlere ulaşan Soru Yönelten içinde bulunduğu psikolojik, fiziksel durumu mazeret göstererek, ücretli ve ya ücretsiz talep etmiş olduğu hizmetin sonlandırılmasını talep edemez. Talep etmesi durumunda ödemesini yapmış olduğu hizmet durdurulmaz herhangi bir ücret iadesi yapılmaz.
Site ve site sahibi, hiçbir şekilde hizmet talep eden kişiye sonuç garantisi vermez. Hizmeti alan kişi başarısızlık olması ihtimalini kabul ederek hizmet almayı kabul etmiş sayılır.
Bilgi Alma

Soruları ile bizlere ulaşan Soru Yönelten, site ve site sahibinin uygun gördüğü iletişim kanalları vasıtası ile bilgi alabilir. Bu kanallar site sahibi tarafından belirlenen eposta adresi, telefon numarası, facebook sayfası, whatsapp ya da sms ile olabilir. Site sahibi bu kanalları uygun görmesi durumunda değiştirme ve kaldırma hakkını saklı tutar.
Siteden ücretli hizmet alan kişiler, site sahibinden işlemin durumu konusunda rahatsız edici sıklıkta olmamak kaydı ile bilgi alabilir.
Soruları ile bizlere ulaşan Soru Yönelten, hizmet alan kişinin bir tek kendisi olmadığını bilerek ve anlayarak kendisine talep etmesi durumunda bilgi verilmesini beklemek zorundadır. Ücretli hizmet alan kişiler site sahibinin uygun gördüğü şekilde bilgi alabilirler.
Kişi Gizliliği

Soruları ile bizlere ulaşan Soru Yönelten kimliği, resmi ve talep ettiği işlemler, hizmet veren tarafından gizli tutulmaktadır ve hiçbir şekilde danışanın birinci derece akrabaları ya da 3. Kişilerle paylaşılmamaktır.
Soruları ile bizlere ulaşan Soru Yönelten ücretli bir hizmet talep etmesi durumunda, talep ettiği hizmetin bedelini site sahibinin uygun gördüğü ödeme kanalları ile peşin olarak yapar.
Soruları ile bizlere ulaşan Soru Yönelten ücretli bir hizmet talep etmesi durumunda sonradan ödeme isteğinde bulunamaz.
Soruları ile bizlere ulaşan Soru Yönelten, site sahibinin uygun gördüğü zaman ve iletişim kanalları ile iletişim kurarak bilgi alacaktır.
Soruları ile bizlere ulaşan Soru Yönelten, hiçbir şekilde sosyal medya, sözlü ya da yazılı şekilde hizmet aldığı kişi hakkında karalayıcı beyanda bulunamaz. Olası durumlarda site sahibi ve hizmet sağlayan kişi tüm yasal yolları kullanma hakkını saklı tutmaktadır.
Soruları ile bizlere ulaşan Soru Yönelten talep ettiği ücretli hizmet yerinde uygulanması gereken bir hizmet ise, hizmet sağlayıcıya, hizmet alınacak nokta için gerekli olan yol – yemek – yakıt- ulaşım masraflarını peşin olarak hizmet verenin uygun gördüğü şekilde ödemekle yükümlüdür.
Hizmet Almaktan Vazgeçme

Soruları ile bizlere ulaşan Soru Yönelten ücretli bir hizmet alması durumunda dilediği an hizmeti almaktan vazgeçebilir.
Soruları ile bizlere ulaşan Soru Yönelten ücretli bir hizmet talep etmiş ve ücretini yatırmış ise ödemenin iadesini isteyemez.
Bu durumda yapılan ödemeler siteye yapılan bağış olarak kabul edilecek ve hiçbir şekilde iade edilmeyecektir.
Sonuç ve Beyan

Soruları ile bizlere ulaşan Soru Yönelten, ücretli ve ya da ücretsiz bir hizmet alması durumunda başarılı olma garantisi olmadığını kabul ederek hizmeti almayı kabul ettiğini kabul etmiştir.
Sitede verildiği beyan edilen hizmetlerin hiçbirinde kesin sonuç garantisi verilmemektir.
Sitede verildiği beyan edilen hizmetlerden sonuç alanların olması her danışanın benzer ya da aynı sonucu alacağını garanti altına almaz.
Para Ödeme

Soruları ile bizlere ulaşan Soru Yönelten, ücretli bir hizmet talep etmesi durumunda talep ettiği hizmetin bedelini hizmet sağlayıcının belirleyeceği şartlar ve ödeme kanalları ile peşin olarak yapar.
Soruları ile bizlere ulaşan Soru Yönelten, ücretli bir hizmet talep etmesi durumunda arzu edilen sonucu alamaması durumunda ücret iadesi istemeyeceğini kabul ve beyan etmiş sayılır.
Soruları ile bizlere ulaşan Soru Yönelten, ücretli bir hizmet alması durumunda hizmet almaktan vazgeçmesi durumunda yaptığı ödemenin sitenin yayınında destek bağışı olarak kalacağını kabul ve beyan etmiş sayılır.
Yasal Sorumluluk

Çalışma sahibi, çalışmada belirtilen bilgilerin doğruluğu ispat etmek zorunda değildir.
Soruları ile bizlere ulaşan Soru Yönelten, çalışmadan kaynaklı olarak oluşabilecek tüm sorumluklardan kendisinin sorumlu olacağının bilincinde ve farkındadır.
Sitede verilen hizmetlerden dolayı oluşabilecek tüm psikolojik ve fiziksel zararlardan site sahibi sorumlu değildir. Siteyi ziyaret eden herkes bunun farkında ve bilincindedir.
Site sahibi ve hizmet sağlayıcı uygun görmesi durumunda sözleşmede her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır.

 

Lütfen Bakım ihtiyacınız için Buradan işlem yapınız.. 


Bir cevap yazın