Televizyon Kanallarında Satılan Ümmü Sübyan Muskası İşe Yarar mı

Özellikle dini içerikli yayın yapan kuruluşların bir nevi para kazanma yolları insanların dini duygularını istismar etmek için yapılan ticari bir kazanç kapısıdır.


Televizyon kanalların da satılan ümmü sübyan muskası, ummi sıbyan duası, korunma zırhı, korunmak için evinizde bulundurun, toprağa gömün gibi sözler ile aslında hiç bir işe yaramayan ve insanları psikolojik olarak etki eden kargo ücreti ödemeyin üç alın 3 hediye edelim gibi sözlerle insanlar aldatılmakdadır.


En güzel yol Kur’an-ı kerim okumak, Rabbimden şifa istemek en güzelidir. Havasdua.com sitemiz ve Havas dua youtube sayfamız ve diğer sosyal hesaplarımızda kişilerin bu tür dini kullananlara alet olmaması ve okuması dinlemesi gereken ayet sureleri belirtmekteyiz..

HAVASDUATV İLE YOUTUBE KANALIMIZDA MERAK ETTİKLERİNİZİ BULABİLİR. AYNI ZAMANDA DERT ŞİFA İLE ALAKALI KUR’AN-I KERİM DE OKUNMASI ve DİNLENİLMESİ GEREKEN AYET ve SURELERİ İZLEYEBİLİRSİNİZ..

kanallarda satılan muska,ümmü sübyan muskası,satın almak için,ümmü sıbyan muskası satın al,kargo ücretsiz muska,muska satışı,koruma muska satışı, koruma muska satışı,tv kanallarında muska,kanalların muska satışı,