SINAV (imtihan) KAZANMANIZ BAŞARI VE DİLEKLERİNİZ İÇİN AYET-EL KÜRSİ

SINAV KAZANMANIZ BAŞARI VE DİLEKLERİNİZ İÇİN AYET-EL KÜRSİ

Öncelikle bilinmesini isteriz ki gayret, çaba ve azim olmadan hiç bir başarı kendiliğinden olması beklenemez. Burada belirtilen ayet,hadis,dua,sure gibi derman arayanların şifasına yazdığımız hususlar da aynı şekilde dir. Yani bir çalışma olmadan sadece bunları okuyarak birşey kazanılması imkansızdır. Buradaki husus çalışan kardeşlerimizin zihin açıklığına sebebiyet vermek, okuma da, anlatım da anlayamadıklarını kavramalarına vesile olmak. Çalışıp okuyan kardeşlerimizinde okuduklarını zihinde tutmasına fayda sağlayan niteliklerdir.

Sınav Kazanma niyeti ile okunacak Ayeti Anne Baba Kardeş te kişinin niyetine yapabilir. Kişi kendisinin de yapmasında fayda vardır. Rabbim dualarımızı niyetlerimizi sadakalarımızı kabul ve makbul eylesin.

SINAV KAZANMAK İÇİN AYET-EL KÜRSİ NASIL OKUNUR

Bu belirtiğimiz hususu;
41 Gün akşam yatsı vaktinden sonra olması daha iyidir. Bizzat kendileri 170 Defa Ayet-el Kürsi okumaları okuma sonrasında da 3000 defa Ya Kafi, Ya Ğani, Ya Fettah, Ya Rezzak isimlerini zikredip, ihtiyacını Allah’dan isterse isteği kabul olur.
Okuyamayan kardeşlerim içinde aynı şekilde video da 170 Ayet-el Kürsi okunuşu verilmiştir. Rahat sakin bir ortamda kulaklık veyahut normal telefonundan aynı niyet ile dinlemeleri önerilir.
Bazı kaynaklar da bu 21 Gün olarak ta nitelendirilir.
Siz temiz bir niyet hususiyet ile başladığınız takdirde bunun verimini Rabbimin izni ile elde edeceksiniz.
Okurken veyahut dinlerken Abdestli olmanızda yarar vardır. Hanım kardeşlerimizin özel günlerinde sadece dinlemeleri gerekir.
Bu uygulama sonrasında kişi dilerse uykuya dalmadan kulaklık yardımıyla bunu dinlemeye devam ettiği takdirde, hiç bir şekilde kabus görüyorsa görmemeye, huzurlu sakin rahat bir uyku hali kazanmış olur.

AYET-EL KÜRSİ 170 Adet

Yine ayrıca ;
Ayetel Kürsi durak yerlerinin sayısınca 17, kelimeleri sayısınca 50, harfleri sayısınca 170, resuller ve ashabı kiram sayısınca 313 defa okuyan kişinin her arzusu yerine gelir. Cesareti artar

Halk arasında sevgi, saygısı ve itibarı çoğalır. istediği makama ulaşır. Hiç kimse ona zarar veremez.

Peygamber Efendimiz in S.A.V. isimleri sayısınca 201 defa okursa dünya ve ahiretle ilgili istekleri geri çevrilmez. Ayetel Kürsi; yemek, buğday, pirinç, arpa gibi şeylere 313 defa okunarak, her okunuşta o şeye üflenirse bereketi artar, o şeyde bereketlilik olur.

Ayetel Kürside 34 ilahi isim vardır. 17 acık olarak, 17 de kapalı olarak. Aynı zamanda 17 mim harfi, 17 de vav harfi vardır. Allah’ın en büyük ismi Ayetel Kürside mevcuttur. Bu yüzden Ayetel Kürsi ile dua edilirse kabul görür.

Evinden çıkarken Ayetel Kürsi okuyan kişinin günahları bağışlanır, şeytanlar ondan uzaklaşır. Cin, şeytan ve insan şerrinden ve korkularından emin olur. Her şeyden muhafaza olunur.

Gece ve gündüz 10 defa ihlas ve Ayetel Kürsiyi okumaya devam eden kişi; Allah’ın rızasını kazanır. Şeytandan korunur. Mahşerde peygamberlerle birlikte olur.

Ayetel Kürsi okunan evden şeytanlar 30 gün kovulmuş olur, 40 günde büyücü ve sihirbaz giremez.

Ayetel Kürsiyi 6 defa okuyup 6 yönüne üfler, 7nci defa okuyup içine çeker ve 8inci de okuyup etrafına daire çizerse, kendisini koruyan manevi bir hisar içine alır. (1inci okuyuşta önüne, 2ncide sağına, 3üncüde soluna, 4üncüde arkasına, 5incide yukarı, 6ıncıda aşağı okuyup üfler. 7incide içine çekip yutar.8incide üfleyerek etrafına daire çizer) Böylece kendini tehlikeli yerden, düşmanlarından, musibetten korumuş olur. Bu uygulama yapıldıktan sonra hiç konuşmadan Ayetel Kürsi okuyarak düşman üzerine yürünürse, düşman onu göremez ve zararda veremez. Ayetel Kürsi; okuyanı kötü ahlaktan kurtarır. Kişiyi Allah’a yöneltir.

Okuyan kişiyi dinlemek üzere melekler gelip o yerde bulunur, saf tutup dururlar. ihlas suresi okunan eve uğradıklarında secdeye kapanırlar. Haşr suresi okunan evde diz üzeri çöküp dururlar.
Ayetel Kürsiyi 170 defa okumaya devam eden; hapisteyse hapisten kurtulur. Borçlu ise borcunu ödeme imkanı bulur. Rızık isterse, geniş bir nimete erişir. Bu sayıda her farz namazının ardından okumaya devam ederse isteğine, arzusuna çabuk kavuşur. Gece kıbleye yönelip okuduğunda da aynı şekilde istekleri kabul görür.

170 defa Merih saatinde okursa her türlü günah ve beladan korunur. insanlar arasında itibarlı olur.

Zuhal saatinde okursa amirler yanında, patronu yanında büyük itibara ve makama erişir.

Müşteri saatinde okursa dert ve kederi dağılır. Tüm kötülüklerden korunur. Hapisten kurtulmaya sebeb olur.

Şems saatinde okunursa büyük mertebe ve derecelere yükselir. Halkın dertleriyle ilgilenecek uygun bir mevkiye gelir.

Zühre saatinde okunursa dostları, arkadaşları arasında ve aile içinde kıymeti artar. Dünya işlerinden istediği olur.

Utarit saatinde okursa kin ve düşmandan korunur. Düşmanının helakı niyeti ile okursa düşmanından kurtulur.

Kamer saatinde okursa rızkı genişler, bereketi artar.

Akıl ve anlayışın artması niyetiyle, Ayetel Kürsi 50 defa yağmur veya zemzem suyuna okunur ve içilirse bu gerçekleşir.

Ayetel Kürsi 18 defa hergün okunmaya devam edilirse Allah okuyanı tevhid ruhuyla diriltir. Kalbini buna açar, rızkını genişletir. Kıymeti yücelir. Yazıp üzerinde taşıyanı Allah musibet, afet, kaza ve belalardan korur.

KUR’AN-I KERİM MUCİZELERİ İLE DERT GÖRDÜĞÜNÜZ TÜM SIKINTILARINIZDAN RABBİMİN İZNİ İLE KURTULURSUNUZ İNŞAALLAH…

sınav kazanmak için,sınav kazanmak için ne okunur,zihin açıklığı,okuduğunu anlamak için dua,sınav duası,sınav kesin kazandıran dua,sınavda başarı kazanma duası,ayetel kürsi sırları,ayet el kürsi ile sınav kazanma,havasdua,kpss,açıköğretim kazanma duası,kpss kazanma duası,lgs kazanma duası,lise sınavı kazanma duası,okul ders sınavı kazanma duası,okuduklarını akılda tutma duası,ayetel kürsi ile neler yapılır,ayetel kürsi okumak neye faydalıdır,imtihan duası,imtihan kazanma duası,anne babanın sınav için duası,sınava girenler için okunacak dua,sınavda kazanmak için yapılacak dua,