Ana Sayfa / Dua / Sevdiğinin Rüyasına Girmek

Sevdiğinin Rüyasına Girmek

Sevdiğinin Rüyasına Girmek

Sevdiğin bir kimsenin rüyasına girmek ve rüyasında iken celb etmek istersen;

Çeşitli havas kitaplarında bu konu ile alakalı bir çok konu işlenmiş, bir çoğu denenmiş ve başarıya ulaşma oranı kişinin isteği, bilgisi, uygulaması dahilinde kaynakların doğruluğunu ortaya koymuştur.

www.havasdua.com sitemizde en çok bizlere soru olarak yöneltilen, gerek facebook sayfamız olan www.facebook.com/havasdua adresinin mesaj bölümüne, gerek ise whatsapp üzerinden gönderilen mesajlarda hasretlik çeken kişilerin hasretlerini en aza indiribilmesi açısından rüyasında bunun mümkün olup olmadığı yönünde sorular yöneltilmekte.

Sitemizin bir kaç sayfasında da belirttiğimiz üzere, Allah helal olan her konuda kişilerin dilek ve dualarını geri çevirmez, eşinizi göreviniz neticesinde sılaya bırakıp gurbete gitmiş olabilirsiniz veya vatani görevinizi yapmak için bir başka diyara sefer etmiş olabilirsiniz. bu tür konularda sevdiğinizi kişinin rüyasına girerek ona iletmek istediginiz mesajları aktarabilme mucizesini rabbim biz kullarına vermiştir.
Fatiha suresi 3 defa okumadan önce aşağıdaki sözleri 33 defa zikredersen, matlubunu rüyasında iken ona güzel görünüp muhabbetinle celb edersin: “Akaddu nevme —matlubun ismi— ala muhabbeti —kendi isminiz— ve aşkı bi hurmetis suretil Fatiha.”

Kaynak Kitap: Şems-ül maarif ve-lataif el-averif

Ailevi – iş ve Ruhsal Sıkıntılarınızda 

7/24 Bana Ulaşabilirsiniz.. 

iletişim Bilgilerim için Tıklayınız..

sevgilinin rüyasınagirmek

sevdiğinin seni sevmesi için dua, sevdiğinin resmine okunacak dua, sevdiğinin rüyasına girmek için dua, sevdiğinin baş harfi, sevdiğinin araması için dua, sevdiğinin rüyasına girmek için dua, fatiha suresi, sevdiğinin rüyasına girmek için dua nedir, kişinin rüyasına girin, sevdiğinin rüyasına girmek için ne yapılır, birinin rüyasına girmek, birinin rüyasına girmek için dua, sevgilinin ruyasına girmek için hangi dua etkili, sevdigin kisinin ruyasina girmek onu kendine aşık etmek, rüyasına girmek için dua, sevdiğinin rüyasına girmek için etkili dua, sevdiğin kişinin ruyasina girme, ruyasına gırme duası, ya musavvir esması ile rüyaya girmek, esmaül hüsna fazileti, sevgilinin rüyasına girmek için dua, eşinin rüyasına girmek için dua, sevdiğin adamın rüyasına girmek için dua, sevdiğin kadının rüyasına girmek için dua,

Arama Motorlarında Arananlar:

  • bir kisinin ruyasina girmek kendine asik etmek (44)
  • sevdiğinin rüyasına girmek için dua ilim alemi (11)
  • asik etmek (1)

ilginizi çekebilir

Nebe Suresinin Türkçe Tefsiri havasdua

Nebe suresi halk arasında amme cüzzü olarak ta bilinen suredir. Uyumayan bebekler, çocuklar için okunmasının fazileti yüksektir. Dinleyebilir Okuyabilirsiniz