Kötü Enerjiden Kur an ile Kurtul (Nazar Büyü Sihir Tılsım) I Rukye Dinle Oku

Kur’an-ı Kerim Mucizleri ile Kendini Tedavi Et

ÜZERİNİZDE KÖTÜ ENERJİDEN KURTULUN


Dinleyeceğiniz rukye ile üzerinize etki eden, nazar, sihir, büyü, tılsım, cin musallatı, gibi durumlardan arınmak için aşağıda belirtildiği gibi okumaya özen gösterdiğiniz takdirde Rabbimin şifasına nail olursunuz inşaallah.. Kur’an-ı Kerim içerisinde bizlerin dünyevi dert olarak gördüğü sıkıntılarımızdan arınmamız için sayısız mucize saklıdır. Kişi Kur’an okursa dünya da tüm kaza belalardan sıkıntılardan arındığı gibi sonsuz ahirette de rabbimin izni kerametiyle cennetin anahtarına da nail olur. Kur’an okumasını bilmeyen kardeşlerimin Türkçe yazılışının okunuşu anlam ve mana değişmesine neden olduğu için arapça okunuşunu açıp Türkçe den takip edebilir. Türkçe mealini okuyabilir Tefsirini okuyabilir. Göreceksiniz ki hoca, medyum, şıh, sayik, gibi kişileri para tuzağına sürükleyen kişilerin hiç bir şey olduklarını anlayarak okuduktan sonra anlayacaksınız.

RUKYE NE DEMEKTİR


Rukye: Hasta olan kimse Kur’an’dan ayetler ve dualar dinleyerek Allah’tan şifa isteyecek şarlatanlara, sahte medyumlara, şıhlara para kaptırmamak için Rabbimin bizlere hediye eylediği kitap ile tedavi olmak. Ve herşeyin hayırlısını tek yaradan dan istemektir..

HAVASDUA YOUTUBE SAYFAMIZDA YER ALAN RUKYELER İLE BİLGİ SAHİBİ OLABİLİR. YAYINLANAN İÇERİKLERİ DİNLEYEBİLİR VEYAHUT İÇERİKLERDEKİ KUR’AN-I KERİM AYET VE SURELERİNİ KENDİNİZ OKUYABİLİRSİNİZ. RUKYELERİN ALT BÖLÜMLERİNDE YER ALAN OKUMA VE DİNLEME USULLERİNE RİAYET ETMENİZİ ÖNERİRİZ. SAYFAMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN

RUKYE DİNLEME TARİFİ :


Rukye rahatsızlığınızın yada sıkıntılarınızın durumuna göre gün olarak değişmektedir.
Herşeyden Evveli 21 Gün aralıksız yapmak gerekir.
Mümkünse Sabah Namazı Sonrası ve İkindi Namazı sonrası günde 2 kez olmak kaydı ile 21 gün dinleyebilirsiniz.
Ev ve iş yoğunluğunuzun durumuna göre Akşam yatmadan evvel bir saat belirleyip her gün aynı saate riayet ederek 21 gün dinleyebilirsiniz.. Durumunuz ağır ise bu okuma ve dinleme sayısını gün olarak 41 gün olarak arttırmanızı öneririz.
Rukye Dinlemeden Evveli Abdestli olmanız önerilir.
Dünyevi düşüncelerinizi kenara atıp, gözleriniz kapalı bir 10 dakika derin nefes alıp vermeden sonra başlamanız tavsiye edilir.
Sizde okunanları okumak isterseniz temiz bir mahalde
Kur’an-ı Kerim bilenler okunan ayet ve sureleri kendileri de okuyabilir.
Kur’an-ı Kerim bilmeyenler Türkçe yazılışından okunuşu takip edebilir.
Veyahut yukarıda da belirtiğimiz gibi gözleriniz kapalı sadece okunanları dinleyebilirsiniz..
Bayanların Özel Durumları (lohusa,regl) okumak takip etmek önerilmez. dinlemelerinde sakınca yoktur. ama bu özel günler sonrasında dinlerlerse daha iyi olur.

RUKYE CİN BÜYÜ SİHİR MUSALLAT DURUMUNA ETKİ EDER


Dinlediğiniz kur’an sizdeki cin büyü ve sihire etki eder,
cinlerin azap ve acı görmelerine sebep olur bu durum da sizin iyileşmenizi sağlar .

Bazı Vakaalar ağır olduğu için Rukye dinleyerek cinleri kontrol atında tutmayı öğrenin

Yüce Allah (c.c.) şöyle buyuruyor:
“Biz Kur’an’dan, mü’minler için şifa ve rahmet olacak şeyler indiriyoruz.
Zalimlerin ise Kur’an, ancak zararını artırır.”
İSRÂ Suresi 82. Ayet-i

RUKYE OKURKEN YADA DİNLERKEN BELİRTİLER


Kaşıntı, Vücutta uyuşukluk, aniden Uyku Basma, Vücutta Karıncanmalar ve uyuşma ,Karın Bölgesinde Hareketlenme ve ses oluşması (guruldama gibi), İstek Dışı El Kol Bacak Ayak Titremesi Hareket etmesi, Aşırı Esneme ve Gözyaşı, Mide Bulantısı ve Kusma hissi, ani Ağrı Atakları,göğüsün sıkışması , Vücutta İğne batması gibi his, Ateş Basması, Sıkıntı Basması, Daralma, Bunalma, Dayanamama Hissi, Sıkılma, Baygınlık Hissi ,Başağrısı. Bu oluşan Belirtiler iyi bir işaret, yılmadan devam Dinleyin.

cin çıkarma ,cin çarpması,cin musallatı tedavisi , büyü bozma , havas ilmi, rukye,cin musallatı ile ilgili şizofreni vakaları, aşık cin musallatı ,nefes darlığı , karabasan ,satanist cin musallatı,uzaktan cin çıkarma, ruhsal sorunlarla, rukye nedir nasıl yapılır, aşık cin, cin musallat videoları, cin videoları,cin tedavisi, büyü sihir tılsım bozma, enerji,

rukye,kuran ile tedavi,kur’an dinle,Ayet dinle,sure dinle,cin musallatı,büyü,sihir,ücretsiz büyü bozma,ücretsiz sihir bozma,papaz büyüsü bozma,sabun büyüsü bozma,kısmetsizlik,evlenmek için,çocuğu olmayan için,evlilik için,nasip için,iş bereketi için,bereket için,evde cin uzaklaştırmak için,ev büyü bozmak için,iş büyü bozmak için,karı koca arası düzeltmek için,büyü çeşitleri,büyü bozma,antalya büyü bozma,istanbul büyü bozma,kuran ile büyü bozma,allah rızası için büyü bozma,