Kendimize Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız

Büyü Nasıl Anlaşılır

büyü nasıl anlaşılır, iple büyü anlama, büyü belirtileri İslamiyette büyü vardır ve hatta peygamber efendimiz Hz. Muhammed(S.A.V) e bile yapıldığını hepimiz biliriz.
Günümüz de birçok kişi ne yazık ki sırf menfaat ve para sızdırmak adına bu olayı kullanan hocalar ve kişilerle dolu..

Önemli olan burada ilim ve takva sahibi ve hiçbir çıkar gözetmeden size yardım edecek iyi bir hocayı bulmanız ve fal demiyorum burada altını çizerek belirtmek isterim ki gelecekten bir kelime söz söyleyen kişi Allah’a şirk koşmuş olur ve sizlerde bu şirke ortak olmuş olursunuz..

Büyünün olup olmadığı birçok sebeple anlaşılacağı üzere yukarıdada belirttiğimiz üzere ilim konusunda kendine güvenen kişilerdende bulunduğunuz yaşadığınız yerden bir kişidende faydalanabilirsiniz.

Şunu da unutmayınız ki, asla normal birisinin sende kesin büyü var, bak işlerin rastgitmiyor gibi sözlerini asla kendi dünyanızda büyütmeyiniz, çünkü bizler bu dünya ya bir imtihana tabi tutulmak üzere Allah’a kulluk vazifemiz için gönderildik. Belki de hayatınızdaki olumsuzluklar sizin bu dünyada ki imtihanızdır…

Sitemizin yan tarafında bulunan mesaj kutusuna, yada facebook mesaj kutusuna direkt olarak bana mesaj gönderebilirsiniz.. mail ile ulaşmak isteyen kardeşlerim içinde havasduaa@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz. dikkat etmeniz gereken dua dan sonra bir tane daha a harfinin bulunması.

Peki bir kişide büyü olup olmadığı nasıl anlaşılır? Sizlere bir araştırma yaparak ip yöntemi ile kişide büyü olup olmadığını anlamanın yolları ile ilgili bilgilere ulaştım. Ne kadar inanırsınız bilmiyorum ama bu yöntemi deneyen kişilerin birçoğu buna inanıyor. Allah tüm kötü varlıklardan ve o kişilerin bir o kadar kötü niyetlerinden ve yaptıkları muska ve büyülerden hepimizi uzak tutsun.

BÜYÜ BELİRTİLERİ NEDİR ? BU BELİRTİLER KESİN BÜYÜ MÜ DÜR ?

Kendi ruh halinizde bir değişiklik hissetmeniz, kendinizi tanıyamaz durumda olmanız, gece ufaktan başlayarak sıçrayarak uyanmalar, korkutucu rüyalar görmeye başlamanız, kedi ,köpek gibi yırtıcı hayvanlarla rüyalarınızda karşılaşmanız, midede ve kalpte belli bir rahatsızlığınız yokken ,devamlı sıkıntılar, göğüs kafesinizde ağrı, aşırı yorgunluk halleri, ensenizde ağrılar,saçlarınızda elektriklenmelerin olması, gözlerde ki ağrılar, gölgenizin sizi izliyor gibi hissetmeniz, uyuşukluk, ayak tabanlarında yanma ve tik büyü,sihir,halleri, başlıca belirtileridir.
Unutulmaması gereken bir nokta da, tıbben doktorun teşhis koyduğu bir hastalıkta, alınan ilaçlar sonucunda, hastada en ufak bir gelişme olmadığı durumlar söz konusu olduğunda; büyünün etkisinin var olduğunu söyleyebilmek mümkün olabilir.

Yani bütün önce tıbbi müdahalenin her çeşidi denendikten sonra büyü olabileceği düşünülmelidir.
Aşağıda Erkeklerin ve Kadınların Büyü-Sihir yapıldığında ortaya koyduğu davranışların başlıcaları yer alıyor:

Kendimize Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız Hakkında Detaylı Bilgiler

Hanımların Şikayetleri

1- Ümmüs sübyan.. (kadınların korkulu rüyası) hamilelik döneminde çocuğun henüz ceninlik aşamasında oluşmasını önleyen durum, hamile kalamamak..

2- Nişanlılıkta başlayan,bazen evliliğe kadar bazen de evlilikten sonra da devam edebilen ağlamalar,boğucu sıkıntılar, bayılma ve baygınlık turu kendinden geçmeler,kabuslu rüyalar,korkmalar,yalnız kalamamaklar,hayal görmeler..

3- Loğusalık döneminde irkilmeler,korkmalar,ani bayılmalar,ağlamalar..

4- Nişanlı yada evli iken,esiyle hiç bir sorunu olmadığı halde gördüğü bir insana karşı (tanısın,tanımasın) karşı inanılmaz duygu ve istekle bağlanmak, yada bağlandığını zannetmek..Bu sorun evli ve nişanlı olmayan insanlarda da gözlenmekle beraber onların “Yıldırım aşkı” tanımlaması fazla üzerinde durmamalarını sağlıyor..

5- Rüyada tecavüze uğradığını sanmak.. (kalktığında ise tecavüzün bir çok belirtisini görüp,o yorgunluğu hissetmek)

Erkek ve hanımların müşterek şikayetleri

1- Ani bayılmalar..

2- Sonradan oluşan “kekemelikler”..

3- Bir turlu temizlendiğine inanmadığımız uzuvlarımız.(eller ve ayaklar gibi)

4- “Sara” turu rahatsızlıklar..

5- Nişan ve Evlilik teşebbüslerindeki başarısızlıklar, yada hiç o aşamaya gelememek (Kısmetin bağlı olması)

6- Cinsel isteksizlik(normal yaslarda olunmasına rağmen gücün azalması yada bitmesi)

7- Uykusuzluk.. (Bir turlu uyuyamamak, yada uykuya doyamamak)

8- Eşlerin birbirlerinden soğuması ve nefrete donen ilişkiler
(aslında hiç bir gerekte yokken)

9- Eslerin birbirlerini aldattığı varsayımları.. (kendi kendilerini yiyip bitiren, rahatsız edici kıskançlıklar)

10- Ani ve aşırı korkmalar

11- İnsan tipinden farklı değişik ve korkunç kişiler görmek yada gördüğünü hissetmek..

12- Aynı rüyayı yada kabusu peş peşe görmek ve etkisinden kurtulamamak…
Kendinizde bu ve buna benzer bazı sorunlar ve problemler hissediyorsanız, bu konuda bilgi ve yardım almak için bize ulaşabilirsiniz. Önce sorunlarınızı konuşalım, teşhisi koyalım; sonra nasıl çözeceğimiz konusunda karar verelim …

Ailevi – iş ve Ruhsal Sıkıntılarınızda 

7/24 Bana Ulaşabilirsiniz.. 

iletişim Bilgilerim için Tıklayınız..

kismet-nasip-bereket-is-kısmet-acma

kendimize büyü yapıldığını nasıl anlarız hakkında, kendimize büyü yapıldığını nasıl anlarız yorumları, kendimize büyü yapıldığında nasıl hissedilir, büyü yapıldığını nasıl anlarız, bize büyü yapıldığını nasıl anlarız, eve büyü yapıldığını nasıl anlarız, kendinize büyü yapıldığını nasıl anlarız, sana büyü yapıldığını nasıl anlarız, esime büyü yapildigini nasil anlarim, büyü yapıldığını nasıl anlarız dua, büyü yapılan kişiyi nasıl anlarız, eşime büyü yapıldığını nasıl anlarım, bana büyü yapıldığını nasıl anlarım, kocama büyü yapıldığını nasıl anlarım, karıma büyü yapıldığını nasıl anlarım, cinsel soğukluk var bizde büyümü var, büyü nasıl bozulur, büyü nasıl yapılır, üstümde büyü olduğunu nasıl anlarım, aşk büyüsü yapıldığı nasıl anlaşılır, büyü yapılan insandaki belirtiler, evde büyü nasıl bulunur, büyü nasıl anlaşılır büyüden kurtulmak, büyü bozan hocalar, büyü bozan medyumlar,