Kara Büyü Nedir Büyü Çeşitleri

Çeşitleri

AK BÜYÜ – KARA BÜYÜ _ KIRMIZI BÜYÜ

 

Asur ve Babil uygarlıklarında ak büyü ve kara büyü’nün ayrımı net olarak yapılmıştı; M.Ö.. 1800 yılında Kral Hammurabi Kara Büyüyü yasaklamış, uymayanları ölümle cezalandırmıştı.
Büyü’nün her türlüsüne karşı olduğumuzu bir kez daha buradan yazmak belirtmek isteriz, sitemiz .com ‘içeriğinde bulunan büyü çeşitleri ve büyü isimleri de sadece bilgilendirmek amacı ile yazılmış ve asla kati suretle tam manası ile detay yazılmamıştır.
Zira açıklayıcı şekilde yazmış olsaydık kötü niyetli kişi ve kişiler tarafından herkese kolayca uygulanabilirdi.
Unutmayınız ! Büyü Yapan, yaptıran, aracı olan, ortak olan, şahit olan her kişi dünyevi ve ahiret olarak cezalandırılacaktır.

Kara Büyü

Amacı zarar vermek olan Kara Büyü, Ak Büyünün zıttıdır; sonuçları ölüme ve cinayete varabilir. Kara Büyücü, Allah’tan nefret eder, doğanın kurallarına karşı gelir, kendisini yüceltmek, güçlerini arttırmak için her şeyi yapar. Kara Büyü şeytanla ve ölü ruhlarla (nekromansi) bağlantılıdır. Hz. Musa’dan başlamak üzere bütün dinler bunu bir sapkınlık sayıp yasaklamışsa da, antik çağlardan beri ölülerin ruhlarını çağırıp bu sayede geleceği öğrenmeye çalışmak; “ölü falı” bakmak oldukça yaygın bir yöntemdir. Özellikle Orta Çağ büyücülüğü bununla sık sık beslenmiştir.

Orta Çağ Tanrı bilimcilerinden Rabano Mauro şöyle der: “Ölü falına bakanlar, kötü duaları ile ölüleri diriltenler, geleceği öngörüp sorulara cevap vermelerini temin eden kişilerdir. Ölüleri çağırabilmek için ceset kanı gerekiyor, çünkü bu işlemlere yardımcı olan cinler kandan hoşlanırlar.”

 

Kara Büyü de Hangi Malzemeler Kullanılır ?

Kara Büyüde ceset parçaları, idrar, kan, karga, kedi (kara), kurbağa, kurt kanı, timsah dişleri, toprak (mezarlıktan), tüy (kara tüy) yarasa (gözleri ve kanı) kullanılmaktadır.

 

Ailevi – iş ve Ruhsal Sıkıntılarınızda 

7/24 Bana Ulaşabilirsiniz.. 

iletişim Bilgilerim için Tıklayınız..

kismet-nasip-bereket-is-kısmet-acma

 

 

Kara Büyüde ceset parçaları, idrar, kan, karga, kedi (kara), kurbağa, kurt kanı, timsah dişleri, toprak (mezarlıktan), tüy (kara tüy) yarasa (gözleri ve kanı) , büyü malzeme listesi, kara büyü, kırmızı büyü, ak büyü, ak büyü nedir, kara büyü nedir, kırmızı büyü nedir, ak büyü günahmı, kara büyü günahmı, kırmızı büyü günah mı, büyü kim bozar, büyü ne kadar sürede bozulur, büyü ne kadar zaman da bozulur, büyü bozma vakti,