Ana Sayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

HAVAS DUA NE ZAMAN NE AMAÇLA AÇILDI

Havasdua.com sitemiz, internette ve toplumda mantar gibi türeyen hoca, medyum, üfürükçü, falcı, metafizikçi gibi işinin getirdiği üslupla yapanları tenzih ederek sahtekarlara, vatandaşlarımızın kanmaması inanmaması ve aradıkları bilgileri aktarabilmek adına Ocak 2016 Tarihinde açılmıştır. Havas ilmiyle yaklaşık 20 yıldır uğraşmaktayım, lakin kendime ne hoca, ne medyum ne de başka bir takı isim kullanılması taraftarıyım. Çünkü bende sizler gibi bir kulum, Büyü’nün dinimizde asla ve asla yerinin olmadığını anlatmak adına sitemizde büyü çeşitlerinin hepsine yer verdik eksik bilgiler ile sunduk ve okuyunca göreceksiniz büyünün büyük bir günah olduğunun altını çizdik.

HAVAS DUA ÜCRETSİZ Mİ ? PARA KAZANMADAN NEDEN HİZMET VERİYOR

Ücret olarak bakım yaptıracak kişilerden isteğimiz; bulundukları yerde dernek, vakıf, aşevi, öksüz ve yetimler için kurulan kuruluşlara makbuz karşılığı sadakasını bağışını yapmasını ve bu makbuzun mail,whatsapp, facebook kanallarından bize ulaştırmasını söyledik site kullanıcılarımıza yada yıldızname bakımı yaptıracak olan kişilere, bizlerin bu yaklaşımını suistimal eden kardeşlerimizi gördük neden böyle bir davranış içerisinde bulundular anlam veremedik, para vermek istemiyoruz, sadaka yapmak istemiyoruz deseler di bizim için sorun olmaz dı.

Havas dua sitemiz Eylül ayına kadar hiç bir şekilde ücret talebinde bulunmadan devam etti. Sitemizde yer alan belki sizleri rahatsız eden reklamlar ile , google reklamı, facebook reklamı gibi daha çok kişiye ulaşarak, aldatanlardan kandıranlardan uzak tutmak için ihtiyaçlarımızı karşılayamaz duruma geldik.

Büyü bozmak, insanın içinde bulundugu ruhsal iniş çıkışlar, Tıp her aşaması denendiği halde çare bulunamayan sorunlar için KUR’AN-I KERİM ışığında belirli ayetler ve sureleri dileyen tüm kardeşlerimize ÜCRETSİZ bir şekilde nasıl okumaları yönünde bilgilendirdik.

 

DİĞER FAL – HAVAS – MEDYUM SİTELERİNDE ZİYARETÇİ YORUMLARI HAVAS DUA DA NEDEN YOK

 

Bizde yazardık, ahmet, mehmet, ismet, suzan, hatice, pınar, ayşe, fatma, ibrahim, gibi isimler ile, işte hocam sayenizde şöyle iyi olduk böyle iyi olduk diye süslerdik kelimeleri..

Lakin yukarıda da belirttiğimiz üzere biz bu işin ticaretinden çok, Kur’an-ı Kerim de yaşadığınız tüm dertlerin dermanının olacağını anlatmak için çıktık yola.. Ve biliyoruz ki bizler sadece birer vesileyiz, takdir yine yüce Mevlamın, rabbimin izni kerameti olmadan yaprak kıpırdamayacagının bilincinde ve bilgisindeyiz. bizleri aldattığını sananlar, işte hocam makbuz yokmuş, işte hocam dernek için şunu aldım ona makbuz vermiyorlarmış gibi söylemlere karşın, yıldızname bakımı ve sorularınıza karşı sitemizde bulunan ücreti talep ediyoruz, bağışlarınızı sitemize yaptığınız süre içinde unutmayınız ki bir kardeşinize bir fazla ulaşarak bir derdine rabbimin izni ile vesile oluyoruz..

 

Derdinize Derman olalım hiç çekinmeden tüm sorunlarınızı bize danışın.
Nazar, Gece Korkuları, Cin peri musallatı, İşlerde huzursuzluk, Korunma duaları, Çocukların gece ağlamaları, Her türlü Hastalık, Tıp bın deva olamadığı rahatsızlıklar, ruhi bunalım, psikolojik etkenler, Büyü bozma, Nasip Kısmet Açma, Bereket Dua, Korunma Zırh, Sevdiğini Dua ile kendine bağlama Ayrılan Eşler,Sevgililer,Sözlü,Nişanlı Ayrılmak üzere olan çiftler için Aile içi Huzur Muhabbet celbi ve Aile içi sıkıntılara ve üzüntülere ilmi yaklaşımlarla çözümler için bizi arayın.

 

BANA BURADAN MESAJ BIRAKABİLİRSİNİZ..

FACEBOOK SAYFAMIZDAN MESAJLARINIZI GÖNDEREBİLİRSİNİZ
WHATSAPP ‘TAN 7/24 MESAJLARINIZI İLETEBİLİRSİNİZ..

+ 90 5427162640

 havasduaa@gmail.com

(mail adresimizde sonunda 2tane a harfi bulunmaktadır)

www.facebook.com/havasdua


Bir cevap yazın