Eşler Arası Soğukluk Büyü İptali için Ayet

KUR’AN AYET ve SURELERİ İLE KENDİNİZİ TEDAVİ EDEBİLİRSİNİZ..

EŞLER ARASI SOĞUKLUK – HANEYE YAPILAN BÜYÜ SİHİR GİBİ KAVRAMLARDAN KURUTLMAK İÇİN KUR’AN İÇİNDE MUCİZELER SAYISIZDIR.

ALT BÖLÜMDE OKUNMASI GEREKEN AYET ve SURELER BELİRTİLMİŞTİR.
KUR’AN OKUMASINI BİLMEYEN KARDEŞLERİM TÜRKÇE MEALLERİNDEN VİDEODAKİ OKUNUŞU TAKİP EDEBİLİRLER..

Herşeye zaman bulabileceğimiz bu zamanlarda, hayatımızı kolaylaştıran teknolojiler ile birlikte dilerseniz bu ayeti kerimeyi yazıp boş vaktinizde fazla zamanınızı almadan okuyabilirsiniz..


41 Gün suretle Günde 100 defa okumanızı okuma bilmeyen kardeşleriminde videodan ayeti dinleyerek Türkçe okunuşundan takip etmeleri önerilir.

Yunus Süresinin fazileti ve sırları, gençliğini ve tazeliğini koruduğu gibi en iyi bile Yüce Allah’tır. Bu nedenle Kur’an’ın sâhip olduğu meziyet ve özellikler, âyetlerde ve hadîslerde şu şekilde beyan buyurulmuştur: “İşte bu Kur’an muazzam bir kitabdır. Onu biz indirdik. Çok mübarektir. (Fayda ve bereketi çoktur). Artık buna uyun, emirlerine bağlanın ve Allah’tan korkun. Tâ ki merhamet olunasınız.” (En’âm, 6/155).

havasdua youtube sayfasına abone olabilir.. Yüklenene ayet ve sureleri dinleyebilirsiniz

Kur’an-ı Kerim’in önemini bize bütün beşer kelamlarının da üzerinde evvelen ve bizzat Allah anlatmaktadır. Artık gerisini siz düşünün nasıl bir bereket ve Merhamet, Rahmet, güzelliği olduğunu. Onun için kişi hangi dua yada sure olursa olsun önce niyet çok önemlidir. Ayrıca Kuranı Kerimi okuyan kişinin Kâlbî sükûnetlere vesîledir Cenâb-ı Hak, Kelâm-ı kadîm’iyle ilgilenenlere, derin mânevî hazlar lutfedecektir. Kur’an-ı Kerimi okuyup, onun muhtevasını öğrenmek, her müslüman için gereklidir. Kur’an-ı okumak bir ibadet, hatta açıp yüzüne bakmak sevaptır. Bunun böyle oluşu onu okumaya ve anlamaya teşvik içindir.

Yunus Suresinin Sırları Hakkında Rivayetler

1 – Düşmanının şerrinden korunmak için 21 kere okunur.

2 – Vücudunun herhangi bir yerinde ağrı olan kişi, bir kap içersine Yunus Suresinin 12. ayeti kerimesini mürekeble yazıp zeytinyağı doldurur ve o kabı ateşte ıstttıktan sonra ağrıyan yerin üzerine sürmelidir.

3 – Kolay doğum yapmak isteyen kişi, Yunus Suresinin 31. ayeti kerimesini yazıp sağ kolunun pazusuna bağlamalıdır. Kolay yollardan para kazanıp kısa zamanda zengin olmak isteyen kişi de, bu ayeti kerimeyi üzerinde taşımalıdır.

4 – Gönül darlığı çeken kişiler, bir kere Besmele ile beraber Yunus suresinin 57. ayeti kerimesini çokça okumalıdır.

5 – Saralı hastaya Yunus suresinin 59. ayeti kerimesi okunursa, Allah’u Teala’nın izni ile şifa bulur.

6 – Sihir ve Büyüyü tesirsiz hale getirmek için Yunus suresinin 80-82. ayetleri sürekli okunmalıdır.

7 – Her türlü maddi ve manevi hastalıklarına şifa arayan şunu yapmalıdır: Aşağıdaki zikredilen Yunus suresinin 87. ve 107. ayeti kerimelerini plaka halinde bir şekerin üzerine yazmalı ve sabah ezanı okunurken bir nehirden alınmış bir suyun içinde eritilerek şifa niyetine içilmelidir.

8 – Hasan Şazeli (Kuddise Sirruh) yakınlarına ruhi sıkıntılar hususunda [Ya Vesilu Ya ‘alimu, Ya Zelfedl’il ‘azim] duası ile beraber Yunus Suresinin 107. ayetini okumayı tavsiye buyururlardı.

Eşini kötü görme hayvan suretinde görme (domuz köpek)
eşler arası cinsel soğukluk için dua Rukye
eşler arasındaki cinsel soğukluk nasıl giderilir dinle veya oku
esimle aramiz duzelmesi icin dua rukye
Çok güçlüdür ve çok etkili

41 gün / günde 100 defa okuyun Allah şifa versin
Yunus Suresi
Sihirbazlar atacaklarını atınca, Mûsâ dedi ki: “Sizin bu yaptığınız sihirdir. Allah, onu elbette boşa çıkaracaktır. Çünkü Allah, bozguncuların işini düzeltmez.
Suçluların hoşuna gitmese de, Allah, hakkı sözleriyle gerçekleştirecektir.”

81: Fe lemmâ elkav kâle mûsâ mâ ci’tum bihis sihr, innallâhe se yubtiluh, innallâhe lâ yuslihu amelel mufsidîn.

82: Ve yuhikkullâhul hakka bi kelimâtihî ve lev kerihel mucrimûn.

فَلَمَّا أَلْقَواْ قَالَ مُوسَى مَا جِئْتُم بِهِ السِّحْرُ إِنَّ اللّهَ سَيُبْطِلُهُ إِنَّ اللّهَ لاَ يُصْلِحُ عَمَلَ الْمُفْسِدِينَ
وَيُحِقُّ اللّهُ الْحَقَّ بِكَلِمَاتِهِ وَلَوْ كَرِهَ الْمُجْرِمُونَ

Sihirbazlar atacaklarını atınca, Mûsâ dedi ki: “Sizin bu yaptığınız sihirdir. Allah, onu elbette boşa çıkaracaktır. Çünkü Allah, bozguncuların işini düzeltmez.
Suçluların hoşuna gitmese de, Allah, hakkı sözleriyle gerçekleştirecektir.”

Bismillâhirrahmânirrahîm
Islâh olan kişi salihlerden olmuştur. Salih, ıslâh olan demektir. Nefsin kalbi, Allah tarafından ıslâh edile edile kişi muhlis olur, sonra da salihlerden olur. Salih olmanın temelinde daimî zikir vardır.

İslâm dîninin omurgası 28 basamaktan oluşmaktadır. 4 tane 7 basamak. İslâm, Hz. İbrâhîm’in hanif dîni, Peygamber Efendimiz (S.A.V)’in İslâm dîni, A’dan Z’ye her şeyiyle kâinatın tek dînidir. Islâh olmak, salâha ermektir ve bu, 28. basamakta gerçekleşir. 26. basamakta insanlar daimî zikrin sahibi olmuşlardır ve ancak ondan sonra ulûl’elbab adını alırlar. Ondan sonra Allah onları ihlâs makamının sahibi kılar, muhlisler olurlar, nefslerinin kalbini halis kılanlar olurlar.

Ulûl’elbab, kalp gözüyle 7 kat yerlerin melekûtunu ve zemin katı; ihlâs makamının sahipleri 7 kat göklerin melekûtunu görürler. Ondan sonra bu kişiye 7. katın son âlemi olan Sidretül Münteha’yı Allahû Tealâ, gösterdiği zaman, Tövbe-i Nasuh’a davet edilir. Burası, salâh makamına geçiştir. Ve Allahû Tealâ, ona salâh makamının diğer yetkilerini de birer birer verecektir.

Allahû Tealâ burada fesat çıkaranların, ıslâh olamayacağını, salâh makamına ulaşmalarının imkânsız olduğunu söylüyor.

eş arası soğukluk dua,karı koca duası,evde büyü iptali,büyü sihir iptali,karı koca arası büyü ile bozulma,karı koca büyüsü,eşleri ayırmak için dua,eşler için dua,eşler için ayet,eşler için rukye,eşler için muhabbet rukye,yunus suresi fazileti,yunus suresi büyü sihir bozma,yunus suresi meali,