Cin Mektubu Nedir ( Koruma )

Cin mektubu nedir?

Peygamber efendimizin, cinlerin zararlarından Müslümanları korumak için Hazret-i Ali’ye yazdırdığı bir mektuptur. Üzerinde taşıyana ve evinde bulundurana o mahluklar zarar veremez.

Eshab-ı kiramdan Ebu Dücane hazretleri anlatır:
Yatıyordum. Değirmen sesi gibi ve ağaç yapraklarının sesi gibi, ses duydum ve şimşek gibi, parıltı gördüm. Başımı kaldırdım. Odanın ortasında, siyah bir şey yükseldiğini gördüm. Elimle yokladım. Kirpi derisi gibi idi. Yüzüme, kıvılcım gibi şeyler atmaya başladı. Hemen Resulullaha gidip, anlattım. Buyurdu ki: (Ya Eba Dücane, Allahü teâlâ, evine hayır ve bereket versin!)

Kalem ve kağıt istedi. Hazret-i Ali’ye bir mektup yazdırdı. Mektubu alıp, eve götürdüm. Başımın altına koyup, uyudum. Feryat eden bir ses, beni uyandırdı. Diyordu ki: (Ya Eba Dücane, bu mektupla bizi yaktın. Senin sahibin, bizden elbette çok yüksektir. Bu mektubu bizim karşımızdan kaldırmaktan başka, bizim için kurtuluş yoktur. Artık, senin ve komşularının evine gelemeyeceğiz. Bu mektubun bulunduğu yerlere gelemeyiz.)
Cin Mektubu Türkçe Okunuşu : 

Bismillâhirrahmânirrahîm

Hâzâ kitabün min muhammedin rasûli rabbil âlemine ila men tarakad darâ minel ummari vez zûvvâri ves salihiyne illa tarikın yatruku bi hayrin ya rahmanû emma bâdü fe inne lenâ ve leküm fil hakkı siaten fe in tekü aşikan mûlian ev faciran muktehimen ev râiyen hakkan mübtilen hâzâ kitaüllahi yentıku aleyna ve aleykum bil hakkı inna künna nestensihu mâ küntüm ta’melune ve rasulüna yektubune mâ küntüm temkurune utraku sahibe kitabi hâzâ veztalika ila abedetil asnami ve ila men yez’umü enne mealâhi ilahen âhara la ilahe illa hüve küllü şey’in hâlikun illa vechehu lehul hukmü ve ileyhi turceune tuğlebune HA-MİN la tünsarun. HA – MİN – AYN – SİN – KAF Teferrega a’daüllehi ve belegat huccetüllahi. Vela havle vela kuvvete illa billahi feseyekfike humullahü ve huves semiul aliym.

Cin Mektubu Arapça Metni

cin mektubu arapça metni

Ailevi – iş ve Ruhsal Sıkıntılarınızda 

7/24 Bana Ulaşabilirsiniz.. 

iletişim Bilgilerim için Tıklayınız..

kismet-nasip-bereket-is-kısmet-acma

cin mektubunun türkçesi, cin mektubu türkçe meali, cin mektubu dualar, cin musallatindan korunmak için cin mektubu, cin mektubu, cin mektubu ne işe yarar, cin mektubu duası, peygamber efendimizin cinlere mektubu, cin mektubu nedir, cin mektup, cin mektubu yazan hoca, cin mektubu büyüden korurmu, büyü sihire karşı etkili cin mektubu, cin mektubu okunuşu, cin mektubu arapça, cin mektubu türkçe, cin mektubu eve asılırmı, cin mektubu dükkana asılırmı, cin mektubu işyerine asılırmı, cin mektubu arabaya asılırmı, cin mektubu manası, ev için muska, araç için muska, araba için muska, büyü için muska, büyü bozmak için muska, muska yazan hoca telefon, muska yazan hoca internet adresi, cin musallatından korunmak için cin mektubu, korunma, koruma muskası, korunma ayetleri, korunma duası, peygamberimizin cin mektubu meali,  cin musallatindan korunmak için cin mektubu, cin mektubu cübbeli hoca, name-i peygamberi – cin mektubu, cin mektubu indir, peygamberimizin cinlere mektubu name i muhammediye, cin musallatindan korunmak için cin mektubu türkiye,