Büyü Bağlamak Bağlı Karı Kocayı Ayırmak

Büyü Bağlamak Bağlı Karı Kocayı Ayırmak

İnsanın Erkekliğinin Bağlanması, Karı-Kocanın Birbirinden Ayrılması ve Bunların Çözüm Yolları

“Karı ile koca arasını ayıracak şeyi (sihir ilmini) o iki melekten öğreniyorlardı. Halbuki onlar (sihirbazlar) Allah’ın izni olmadan hiçbir kimseye zarar verici değillerdir.” (Bakara 102)

Karı kocanın sihirle birbirinden ayrılmalarını inkârın yolu yoktur. Bu dinde zaruri olarak bilinmesi gereken şeylerdendir. Çünkü yukarıda verdiğimiz ayet ile sabittir. Allah’ın dilemesi ile bu iş olur. Bu karı kocanın arasını açmak şeytanın en beğendiği sanatlarındandır. Cabir Ibn Abdullah (r.a.) rivayet ediyor; Peygamberimiz şöyle buyurmuştur. “Muhakkak şeytan arşını suyun üzerine koyar ve adamlarını insanlara gönderir, insanları yoldan çıkarma bakımından fitnesi en büyük kimse şeytana daha yakın olur. Adamlarından birisi gelir, ‘ben falanca adama şöyle yaptım der. Bir başkası gelir ‘falanca adamı karısıyla arasını açıncaya kadar bırakmadım’ der. iblis onun yanına yanaşır ve ona ‘sen ne güzelsin’ der.” (onu beğenir).
Hafız İbni Kesir, tefsirinde “Kadın ile kocanın ayrılma sebepleri, sihir yüzünden birbirini kötü olarak görmesi (maymun, hınzır, vb.) yada ahlâki yönden kötü görmesi yahut sihir ile bağlamaları şeklinde olur” buyurmuştur.

Efendimize yapılan sihir çok tesirli ve kuvvetli bir sihirdi. Ulemadan bazıları “Efendimiz bağlı idi, hanımları ile beraber olamıyordu. Bu da sihrin en şiddetlisidir” buyurmaktadırlar.

ERKEKLERiN CiNSELLiĞİ BAĞLANMASI İKTİDARSIZLIĞA NEDEN OLAN SEBEP NEDİR ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ..

ERKEN BOŞALMA VEYA SERTLEŞME SORUNUNUN RAHATSIZLIĞI TIBBEN DEĞİL İSE BAĞLILIK NASIL ÇÖZÜLÜR UYGULANMASI GEREKENLER NEDİR ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Ailevi – iş ve Ruhsal Sıkıntılarınızda 

7/24 Bana Ulaşabilirsiniz.. 

iletişim Bilgilerim için Tıklayınız..

kismet-nasip-bereket-is-kısmet-acma

cinsel iktidarsızlık, erken boşalma, büyü ile erkeklik bağlama, cinsellik bağlama, büyü ile cinsellik bağlama, büyü ile erken boşalma, büyü ile cinsel iktidarsızlık, erkekte cinsel sorunlar, kadında cinsel sorunlar, evli kişilerde cinsel sorunlar, kadınlarda cinsel isteksizlik, erkekler de cinsel isteksizlik, bağlı erkek nasıl çözülür, bağlı erkek, büyü ile bağlı erkek, bağlı erkek çocuk yapabilirmi, bağlı erkek nasıl kurtulur, eşim de cinsel sorunlar var, eşim erken boşalıyor, eşim erkekliği bağlı, eşimin cinsel isteksizliği nasıl gider, iktidarsızlık sorunları, büyü ile iktidarsızlık, büyü ile erkeklerin cinsel isteksizliği, büyü ile kadınlarda cinsel soğukluk, erkeklerde penis sertleşmesi, penis sertleşme sorunu, penis sorunları, vajina sorunları, kadınların cinsel organları, erkeklerin cinsel organları, erkek ve kadın büyü ile bağlama, bağlı erkek ve kadını çözme, yeni evlilerde büyü sorunları, yeni evlilierde cinsel birleşme sorunları, eşim terketti, karım terketti, kocam terketti, boşanma, büyü ile boşanma, büyü ile ayrılma, büyü ile evi terketme, yeni evlileri ayırma, evli çifti ayırma,