Bağlı Erkek Erken Boşalma İktidarsızlık

Bağlı Erkek Erken Boşalma İktidarsızlık

Bağlılık Nasıl Olur?

Kadın ile koca arasında cinsi muamele ancak erkeğin tenasül uzvunun sertleşmesi ile meydana gelir. Bu intişar ise bağlı insanda olmaz. Dolayısıyla cinsi muamele de mümkün olmaz.

Beyinden insanın tenasül uzvuna giden sinyaller vasıtasıyla tenasül uzvunun sertleşmesi meydana gelir. Cinler beyinde üç merkeze tahakküm edebilir ve bu merkezlere girebilirler, işte bu merkezlerden biri de insanın tenasül uzvu ile alakalıdır.

Bağlanmak da sihirden bir bölümdür. Sihri yapan sahîr, şeytandan yardım isteyerek sihri yapıyor, şeytan sihir sebebi ile insana musallat oluyor ve beynindeki tenasül uzvu ile alakalı merkezi tahakkümü altına alıyor, tenasül uzvuna giden sinyalleri önlüyor, intişar olmuyor, intişar olmayınca cinsi yakınlık olmuyor. Bu sihrin en şiddetlisidir ki, bunda hiç intişar olmaz. Fakat bu sadece kendi karısı ile böyledir. Başka evlenecek olsa ona karşı değil. Bazen kadın kocasına sihir yapar, kendisinden başkasına karşı intişar olmaz.

Başka bağlama usulünde ise normalde intişar vardır. Fakat tam hanımının yanına gelip cinsi yakınlıkta bulunacağı zaman intişar olmaz, intişar olmayınca da cinsi yakınlık olmaz.

Bazen kadına yaparlar ki, koca kadının yanına gelince onun cinsel organını adeta bulamaz, sanki öyle bir şey yoktur. Bazen her şey vardır, fakat o kadar uğraşmasına rağmen içeri giremez. Çünkü cinler kadının cinsel organını kapatmıştır. Bütün çaba ve uğraşlarına rağmen duhul olmaz, bazen erkek kendi karısına yapar, kendinden başkası onunla beraber olamaz.

Bazen çok güzel bir kadına yaparlar. Cin gelir o güzel kadını çok çirkin bir şekilde, maymun ve daha benzeri şekillerde kocasına gösterir. Kocası da ondan nefret eder ve birbiri ile birleşemezler. Bunun aksi de olur, kocasını çok çirkin bir şekilde ve surette görerek.

Bazen çok çirkin bir kadına yapar onu kraliçe gibi gösterirler.

Bazen kadına yaparlar. Erkek yanına geldiği zaman kasılır, ayakları açılmaz. Kadın ve erkek o kadar uğraşmalarına rağmen ayakları açılmaz ve cinsel yakınlık hasıl olmaz.

Bazen erkeğe yaparlar yatak odasına girer girmez uyku bastırır. Hiç takati kalmaz, uykudan da gözünü açamaz.

Bazıları da karı koca arasındaki sihir şu şekilde olur demişler:

1- Kadın ile kocası birbirini çok çirkin görürler.

2- Sihir sebebi ile karı koca arasında muhabbet olmaz.

3- Erkeğin tenasül uzvunu sihir ile bağlayarak.

4- Kadını bağlayarak.

Sihir sebebi ile çeşitli hastalıklar meydana gelebilir. Karı koca arasında ayrılıklar meydana gelebilir ve bağlılık meydana gelebilir.

Erkeğin cinsi yakınlık yapamaması şu üç şekilden biri ile olur.

1- Tıbbî bir rahatsızlık vardır, ya acizdir yahut da başka türlü bir tıbbi rahatsızlık vardır. Doktora gidince doktorlar onu tedavi ederler.

2- Ne tıbbî bir rahatsızlık ne de sihir vardır. Hastalığı vehimdendir. Yani psikolojik bir rahatsızlıktır, bunun tedavisi ise hastaya bağlıdır. Eğer doktora gidip iyi olacağını zannediyorsa iyi olur; eğer sahtekâr deccallere gidip onların kendisine ilaç yapabileceğini zannediyorsa onlara gidince iyi olur. Onun vehmi “kime gidersen iyi olursun” diyorsa, ona gidince iyi olur.

3- Sihir sebebi ile insanın bağlanması hasıl olurken ekseriyetle bu cinnin tesiri ile olur. inşallah bunun ilacını aşağıda vereceğiz.

ERKEN BOŞALMA VEYA SERTLEŞME SORUNUNUN RAHATSIZLIĞI TIBBEN DEĞİL İSE BAĞLILIK NASIL ÇÖZÜLÜR UYGULANMASI GEREKENLER NEDİR ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ

BÜYÜ İLE EVLİ KARI KOCAYI BAĞLAMAK – CİNSELLİK YÖNÜNDEN BİRBİRLERİNİ İSTEMEME

ERKEKLERiN CiNSELLiĞİ BAĞLANMASI İKTİDARSIZLIĞA NEDEN OLAN SEBEP NEDİR ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ..

 

Ailevi – iş ve Ruhsal Sıkıntılarınızda 

7/24 Bana Ulaşabilirsiniz.. 

iletişim Bilgilerim için Tıklayınız..

kismet-nasip-bereket-is-kısmet-acma

cinsel iktidarsızlık, erken boşalma, büyü ile erkeklik bağlama, cinsellik bağlama, büyü ile cinsellik bağlama, büyü ile erken boşalma, büyü ile cinsel iktidarsızlık, erkekte cinsel sorunlar, kadında cinsel sorunlar, evli kişilerde cinsel sorunlar, kadınlarda cinsel isteksizlik, erkekler de cinsel isteksizlik, bağlı erkek nasıl çözülür, bağlı erkek, büyü ile bağlı erkek, bağlı erkek çocuk yapabilirmi, bağlı erkek nasıl kurtulur, eşim de cinsel sorunlar var, eşim erken boşalıyor, eşim erkekliği bağlı, eşimin cinsel isteksizliği nasıl gider, iktidarsızlık sorunları, büyü ile iktidarsızlık, büyü ile erkeklerin cinsel isteksizliği, büyü ile kadınlarda cinsel soğukluk, erkeklerde penis sertleşmesi, penis sertleşme sorunu, penis sorunları, vajina sorunları, kadınların cinsel organları, erkeklerin cinsel organları, erkek ve kadın büyü ile bağlama, bağlı erkek ve kadını çözme, yeni evlilerde büyü sorunları, yeni evlilierde cinsel birleşme sorunları, eşim terketti, karım terketti, kocam terketti, boşanma, büyü ile boşanma, büyü ile ayrılma, büyü ile evi terketme, yeni evlileri ayırma, evli çifti ayırma,