Ak Büyü Nedir Büyü Çeşitleri

Büyü Çeşitleri

AK BÜYÜ – KARA BÜYÜ _ KIRMIZI BÜYÜ

 

Asur ve Babil uygarlıklarında ak büyü ve kara büyü’nün ayrımı net olarak yapılmıştı; M.Ö.. 1800 yılında Kral Hammurabi Kara Büyüyü yasaklamış, uymayanları ölümle cezalandırmıştı.
Büyü’nün her türlüsüne karşı olduğumuzu bir kez daha buradan yazmak belirtmek isteriz, sitemiz havasdua.com ‘içeriğinde bulunan büyü çeşitleri ve büyü isimleri de sadece bilgilendirmek amacı ile yazılmış ve asla kati suretle tam manası ile detay yazılmamıştır.
Zira açıklayıcı şekilde yazmış olsaydık kötü niyetli kişi ve kişiler tarafından herkese kolayca uygulanabilirdi.
Unutmayınız ! Büyü Yapan, yaptıran, aracı olan, ortak olan, şahit olan her kişi dünyevi ve ahiret olarak cezalandırılacaktır.

Ak Büyü

Ak Büyü olumlu, iyiliğe yönelik, şifacı bir büyü türü olarak adlandırılır. Ak Büyü ile Kara Büyü arasındaki farklılıklar sadece niyet, amaç ve formüllerle belirlenmemektedir; bu iki büyü türünde kullanılan malzemeler tamamıyla farklıdır; Ak Büyüde ateş, altın, ayçiçeği, civa, elma, elmas, fasulye, fildişi, gümüş, horoz, inci, incir, kurşun, kuşkonmaz, portakal, sarımsak, su, süt, sirke, tavuk, tuz, yumurta, zeytinyağı kullanıldığı gibi, Kara Büyüde ceset parçaları, idrar, kan, karga, kedi (kara), kurbağa, kurt kanı, timsah dişleri, toprak (mezarlıktan), tüy (kara tüy) yarasa (gözleri ve kanı) kullanılmaktadır.

 

Ailevi – iş ve Ruhsal Sıkıntılarınızda 

7/24 Bana Ulaşabilirsiniz.. 

iletişim Bilgilerim için Tıklayınız..

kismet-nasip-bereket-is-kısmet-acma 

Ak Büyüde ateş, altın, ayçiçeği, civa, elma, elmas, fasulye, fildişi, gümüş, horoz, inci, incir, kurşun, kuşkonmaz, portakal, sarımsak, su, süt, sirke, tavuk, tuz, yumurta, zeytinyağı, büyü malzemeleri, havas büyü malzemeleri, satış, nerede bulunur, ak büyü nedir, kara büyü nedir, kırmızı büyü nedir, büyü çeşitlerinde renkler nedir, büyü bozmak için ne yapabilirim, eşime büyü yapıldı, havasdua, büyü bozma adresi, büyücü,