Ana Sayfa / Cinler Alemi / Ümmü Sıbyan Muskası ve Duası


Ümmü Sıbyan Muskası ve Duası

ÜMMÜ SÜBYANDAN NASIL KORUNURUM

Bir kişide büyü varsa bunu çözdükden ve kalan tesirleri sildikten sonra eğer bu kişiye tekrar büyü yapılmıyorsa koruma taşıması şart değildir, fakat ümmü sıbyan böyle değildir, uygulayıcı musallatı alsa dahi bir müddet sonra yerine yenisi mutlka gelir. Ümmü sübyan tesir ettiği kişlere kendi şeytan çocuklarından birini yada bir kaçını musallat bırakıp gider, yani bunları alsan bile yerine mutlaka yenisi gelecektir, bu sebeple Ümmü sübyan musallatı olanların ömür boyu koruma taşıması şarttır.

 

Ümmü sübyan’a maruz kalmanın bir sebebi yoktur tamamen şansa kalmış bir ihtimaldir, Ama bu ihtimali yükselten bazı faktörler vardır bunların ilki çocuk sahibi olacak anne yada babanın büyülü olması bu ihtimali yüzde 97 artırır, kalan yüzde üç çok şanslı kişilerdir. Mutlaka haberleri olmadan bir korumaya girmişlerdir ( Herhangi bir aile büyüğünün yada bir dostun duası gibi mesela)Parlak insanların ve ilmi olarak soylu kişilerinde çocukları torunları bu tehlikeye daha açıktır. Çünkü gelecek olan bebek mutlaka atasının izinden gidecek ya bir maneviyat büyüğü olup insanlara faydalı olacak yada belki bir önder belki bir bilim adamı olup insanlığı geliştirecektir. İşte bu sebeple ümmü sübyan bunu engellemeye çalışır.

 

Tüm bunlara karşın ümmü sübyan korunması mümkün olan bir musallattır, korumasını yapan ve musallatını alan kişinin mutlaka ustalık seviyesinde olması gerekir, yani internet ortamında yada kitap evlerinde pazar yerlerinde televizyonlarda satılan matbaa çıktısı ümmü sıbyan muskası adı altında satılan ürünler etki etmeyecektir. aksi halde bunla baş edemez. Korunma mutlaka anne ve çocuğa birlikte yapılmalıdır.

 

Havas ilminde esas olarak kaide kuralların başında, yazım araçları için Zağfiran mürekkebi, havas ürünleri vb. metaryeller ile yazılmalıdır. Unutmamalıdır ki bu tür uygulamalarda sizden ücret talep eden kişiler bu işin ticareti ile uğraşan ve yaptıkları sadece sizin iyi niyet ve çaresizliğinizi göz ardına atan insanlardır.

 

 

Ailevi – iş ve Ruhsal Sıkıntılarınızda 

7/24 Bana Ulaşabilirsiniz.. 

iletişim Bilgilerim için Tıklayınız..

kismet-nasip-bereket-is-kısmet-acma

 

 

Ümmü Sıbyan Muskası, ümmü sıbyan duası ve muskası antalya, ümmü sıbyan muskası ve duası istanbul, istanbul medyum, antalya medyum, ankara medyum, izmir medyum, bursa medyum, konya medyum, eskişehir medyum, mardin medyum, rize medyum, yalova medyum, bilecik medyum, , , ummu sibyan duasi nihat hatipoglu, ümmü sıbyan belirtileri, , , ümmü sıbyan düşük yaptırırmı, ümmü sıbyan, ümmü sıbyan korunma muskası, ümmü sıbyan korunma, , ümmü sıbyan muskası yazan hoca, ümmü sıbyan duası nedir, ümmü sıbyan çocuğa zarar verirmi, mustafa karataş ümmü sıbyan duası, , , havasdua, , , çok düşük yaptım sebebi, ümmü sıbyan hamile zararları, , ümmü sıbyan koruma, ümmü sıbyan tedavi, ümmü sıbyan dan kurtulma, ümmü sıbyan olduğu nasıl anlaşılır, , ümmü sıbyan , , bulgaristan,, avusturalya, , frankurt, paris, fransa, izmir, , , ankara, sivas, bolu, bursa, , eskişehir, ,

ümmü sübyan hastalığının belirtileri, ümmü sübyan dinimiz islam, ummu sübyan duasi nihat hatipoglu, ümmü sübyan belirtileri, ümmü sübyandan nasıl korunurum, ümmü sübyan nedir, ümmü sübyan düşük yaptırırmı, ümmü sübyan, ümmü sübyankorunma muskası, ümmü sübyan korunma, ümmü sübyan muska, ümmü sübyan muskası yazan hoca, ümmü sübyan duası nedir, ümmü sübyan çocuğa zarar verirmi, mustafa karataş ümmü sübyan duası, nihat hatipoğlu ümmü sübyan, dualar, havasdua, antalya ümmü sübyan, istanbul ümmü sübyan, çok düşük yaptım sebebi, ümmü sübyan hamile zararları, ümmü sübyan yaşlı zararları, ümmü sübyan koruma, ümmü sübyan tedavi, ümmü sübyan dan kurtulma, ümmü sübyan olduğu nasıl anlaşılır, ümmü sübyan olmaması için dua, ümmü sübyan almanya, ümmü sübyan merak edilen,

Arama Motorlarında Arananlar:

  • ummu subyan muskası (2)
  • ümmü sıbyan cevseni (2)
  • basa takilan muska (1)
  • ümmü sıbyan duaları (1)
  • kitapcıda satılan ümmü sübyan muskası (1)
  • https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1841 eyf9skjuNWESYE2_x0SggDxAyXozM9oE21-PVjorGW0bOV9CYuQG7KV3nySvbeHv 7604cd8f24de6d6717aed9b9b649c63270602da6&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme (1)
  • https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1837 6rleKy0_Qe7oFrJSpbyUyJQcSmhiaKy6-n9VScCuZ_x83WoDrw4lo6WNrpIWDhLa 114e23d379bcc4e2ca0a11cce1c05b51e0cceafe&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme (1)
  • https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1835 aTrevpcWuZIOrxd0nAsYo0WZm03ydI4utd5u6yacTiM9CG3lss3LUVdEsNwAmWFt d747109abb1681080bfcc21d87c22d894775f0c7&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme (1)
  • havas ilmi muska (1)
  • ümmü sübyan muskasi nedir (1)

ilginizi çekebilir

Cin ve Şeytandan Korunma

Günümüz de cin musallatı büyü sihr tılsım yolu ile görülse de bazen istemeden de olsa …

istanbul Yıldızname Bakımı

istanbul Yıldızname Bakımı, Yıldızname bakımı, yıldızname, iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz. Unutmayın ki, Yıldızname de kesinlikle üç …

Antalya Yıldızname Bakımı

Antalya Yıldızname Bakımı, Yıldızname bakımı, yıldızname, iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz. Unutmayın ki, Yıldızname de kesinlikle üç …


Whatsapp Çevrimiçi