Ana Sayfa / Falcılık / Su Falı Nasıl Bakılır
Su Falı Nasıl Bakılır

Su Falı Nedir?

Sadece insanoğlunun değil, hayvanların, bitkilerin yani kısacası yaşayan her malukatın yaşam kaynağıdır su. Bugün hayat emaresi aranan gezegenlerde de bu yüzden ilk bakılan şey su olup olmadığıdır. İnsan vücudunun % 70’i, dünyanın ise yaklaşık % 75’i sudan oluşmaktadır. Bu da bizlere suyun yaşamın bir numaralı kaynağı olduğunu kolaylıkla gösterir. Vücudumuzun sıvı ihityacını karşılamaktan temizlenmemize, toprakta yetişen meyve ve sebzeleri yetiştirip büyütmekten balık yetiştirmeye, enerjisiyle elektrik üretmekten çoğu sanayiinin faaliyetlerini sürdürmesine kadar birçok alanda hayati önem taşır.
Su, arz ettiği önem itibariyle bir fal aracı olarak da kullanılır. Ancak su falı, bakılması en zor falllardan biridir. Çünkü suyun bir tabağa, kaseye ya da bardağa konması suretiyle bakılan bu fal, tamamen iyi niyete, ayet ve esma bilgisine ve yüksek konsantrasyona bağlı olarak sonuç verebilir. Fala bakacak kişinin temiz kalpli biri olması ve fal baktıran kişinin de art niyetli biri olmaması gerekir. Aksi takdirde faldan olumlu sonuç almak mümkün olmaz. Çünkü su da enerjisi olan bir canlıdır. Negatif enerjili bir insan suyun enerjisini okuyamaz.
Su falına bakacak olan kişinin bizzat kase, kap, tabak ya da bardağa iyi niyet ederek su doldurması gerekir. Fal bakan kişinin suya tam konsantre olması şarttır. Bunun için uygun ortamın hazırlanması gerekir. Işığın mümkün oldukça azaltılması, tercihen mum ile aydınlatılması tercih edilir. Dilekler dilenerek suyun enerjisinin yansıma ve titreşim yoluyla fal bakan kişiye görünmesi beklenir.

Su falı bakabilmek, güçlü bir maneviyat ister. Her falcı, hoca ya da medyumun su falı bakabilmesi kolay değildir. Özellikle su falı üzerine yoğunlaşmış kişilere su falı baktırmak daha sağlıklı sonuçlar verecektir. Çünkü bu fal, yorumlamadan ziyade temiz kalpliliği ve ilim irfan sahibi olmayı gerektiren bir fal türüdür. Bu fal, şayet falı baktıran kişi art niyet besliyorsa fal bakan kişi ne kadar mahir olsa da kesinlikle sonuç vermez. Bu yüzden iyi niyetle baktırılması şarttır.

su falı antalyaAilevi – iş ve Ruhsal Sıkıntılarınızda 

7/24 Bana Ulaşabilirsiniz.. 

iletişim Bilgilerim için Tıklayınız..

Su, su falı baktırmak istiyorum, aşk falı, tarot falı, kahve falı, su falı duası, el falı, su falı nasıl bakılır, su falına kim bakar, su falı fiyatları, su fal niyeti, su falı baktırmak, su falına bakan medyum, su falına bakan hoca, ilinde su falına bakan kim, ilçesinde su falına bakan kim, su falına bakan kim, Su falı gerçekmi, medyum, falcı, hoca, büyü, büyücü, cinci, perici, ruh,


ilginizi çekebilir

Celcelütiye Duası Sırları Faydaları Okunuşu

CELCELUTİYE DUASI Havasdua.com olarak, Celcelutiye Duası ‘nı okunuşunu, sayfamızın alt bölümüne ekledik, Arapça bilmeyen kardeşlerimiz …

Cin ve Şeytandan Korunma

Günümüz de cin musallatı büyü sihr tılsım yolu ile görülse de bazen istemeden de olsa …


Whatsapp Çevrimiçi