Ana Sayfa / Büyü / Şirinlik Büyüsü
Şirinlik Büyüsü

Şirinlik Büyüsü Nedir?

Bir kişiye karşı, sosyal ortamlarda ya da iş hayatında çevresine sıcak, sevimli, hoş sohbet, şirin, uyumlu, pozitif, neşeli, keyif veren ve sempatik görünmek isteyen ve tüm gayretlerine karşın bu algıyı yaratmayı başaramayan kişiler, istedikleri imaja kavuşabilmek, sevgi ve saygı görmek, el üstünde tutulmak ve elde etmek istediklerine ulaşabilmek için şirinlik büyüsüne başvurmalıdırlar. Büyü yaygın olarak sevgili bulabilmek ya da evlenmek için bir eş bulabilmek için uygulanmaktadır. Şirinlik büyüsü, bu amaçlar için en çok tercih edilen büyü türlerinden biridir.

Şirinlik büyüsü, uygulanış şeklinden ötürü dua ya da vefk olarak da değerlendirilmektedir. Büyünün çeşitleri ise şunlardır: İnsanların sevgisini kazanabilmek için yapılan şirinlik büyüsü, bir kişiyi kendine aşık edebilmek için yapılan şirinlik büyüsü, bir kişiyi kendisine bağlayabilmek için yapılan şirinlik büyüsü, şans ve baht açılması için yapılan şirinlik büyüsü, güzel algılanmak için yapılan şirinlik büyüsü ve evli kişilerin evliliklerini korumak için yapılan şirinlik büyüsü.

 
İlk olarak şirinlik büyüsü hangi amaçla yapılacaksa duası hazırlanır. Büyü yapımı sırasında büyü yapılan kişinin annesinin ismi kullanılır. Büyü yapımı sırasında metal bir kaseye sabahın erken saatlerinde soğuk süt konur. On bir kere yüzünüze süt sürün. Yüzünüze süt sürdüğünüz her seferde otuz üç kere Muttan Kabali deyin. İşlemin ardından yüzünüzü suyla yıkayıp temizleyin. Ayrıca şirinlik büyüsü yaptırıp şirin görünmek isteyen kişilerin, Ya hayyü ya kayyümü bike esteğıysü faslık li şe’ni küllehü ve la tekilni ila nefsi tarfete aynin duasını bir tatlıya okuyup etkilemek istediği kişiye yedirmesi de tavsiye edilir.

Şirinlik büyüsünün yapılmasıyla beraber bir enerji yoğunluğu meydana gelir ve harekete geçer. Duaların da etkisiyle harekete geçen enerji yoğunluğu, çalışmaya başlar. Büyünün ardından büyü yapılan kişinin yüzü ışıldar ve yüzünde güller açar. Bu olumlu hava sayesinde etkilemek istenen kişiler, büyü yapılmış kişiye karşı sıcaklık duymaya ve samimi davranmaya başlarlar. Şirinlik büyüsü, ister büyü, ister dua, isterse vefk şeklinde yapılsın, mutlaka ilim sahibi bir hoca ya da medyum tarafından yapılmalıdır.

 

Ailevi – iş ve Ruhsal Sıkıntılarınızda 

7/24 Bana Ulaşabilirsiniz.. 

iletişim Bilgilerim için Tıklayınız..

 

şirinlik büyüsüşirinlik büyüsü, büyü kimlere yapılır, şirinlik büyüsü ile ne yapılır, güzel görünme büyüsü, şirin görünme büyüsü, kendini sevdirme büyüsü, sevdirme büyüsü, güzellik büyüsü, şirin görünme büyüsü, enerji büyüsü, süt büyüsü, büyü çeşitleri, büyü bozma, büyü yapma, büyü bozan hocalar, büyü yapan hocalar, siteleri, medyum, hoca, medyumlar, hocalar,

Arama Motorlarında Arananlar:

  • kendini herkese sevdirme büyüsü (1)

ilginizi çekebilir

Celcelütiye Duası Sırları Faydaları Okunuşu

CELCELUTİYE DUASI Havasdua.com olarak, Celcelutiye Duası ‘nı okunuşunu, sayfamızın alt bölümüne ekledik, Arapça bilmeyen kardeşlerimiz …

Cin ve Şeytandan Korunma

Günümüz de cin musallatı büyü sihr tılsım yolu ile görülse de bazen istemeden de olsa …


Whatsapp Çevrimiçi