Ana Sayfa / Dua / Sıkıntı Anında Okunacak Dua


Sıkıntı Anında Okunacak Dua

SIKINTI ANINDA YAPILAN DUÂ:

(( لاَ إِلَهَ إِلاَّ اللهُ الْعَظِيمُ الْحَلِيمُ، لاَ إِلَهَ إِلاَّ اللهُ رَبُّ الْعَرْشِ الْعَظِيمُ، لاَ إِلَهَ إِلاَّ اللهُ رَبُّ السَّمَاوَاتِ وَرَبُّ الْعَرْشِ الْكَرِيمِ.))

 

(4/1) “Azîm ve Halîm olan Allah’tan başka hak ilah yoktur. Yüce Arş’ın Rabbi olan Allah’tan başka hak ilah yoktur.Göklerin ve Kerîm Arş’ın Rabbi olan Allah’tan başka hak ilah yoktur.”

 

(( اَللَّهُمَّ رَحْمَتَكَ أَرْجُو، فَلاَ تَكِلْنيِ إِلىَ نَفْسِي طَرْفَةَ عَيْنٍ، وَأَصْلِحْ ليِ شَأْنِي كُلَّهُ، لاَ إِلَهَ إِلاَّ أَنْتَ.))

(4/2) “Allahım! Sadece senin rahmetini umarım.Göz açıp kapayınca-ya kadar -bile olsa- beni nefsime bırakma. Bütün işlerimi (ve hâlimi) düzelt. Senden başka hak ilah yoktur.”

 

(( لاَ إِلَهَ إِلاَّ أَنْتَ، سُبْحَانَكَ إِنيِّ كُنْتُ مِنَ الظَّالِمِينَ.))

(4/3) “(Allahım!) Senden başka hak ilah yoktur. Seni tüm noksan sıfatlardan tenzih ederim. Gerçekten ben zâlimlerden oldum.”

 

(( اَللهُ اللهُ رَبيِّ لاَ أُشْرِكُ بِهِ شَيْئاً.))

(4/4) “Ey Allah! Ey Allah! Ben Rabbime hiçbir şeyi ortak koşmam.”
sıkıntı, sıkıntı anında dua, sıkıntıdan kurtulmak için dua, sıkıntı esnasında ne okunur, sıkıntıyı defetmek için dua, sıkıntıdan kurtulma, sıkıntıdan kurtulmak, sıkıntı üzüntü keder, havasdua, istanbul dua, antakya dua, ankara dua, eskişehir dua, berlin dua, hamburg dua,

Hakkında havasdua

ilginizi çekebilir

Ne için Okunursa Kabul Olur

Fatiha Sure-i Şerifesinin Esrarı Ne için Okunursa Matlup Hasıl Olur Fatiha sure-i şerifesi dökülen lisanları …