Ana Sayfa / Havas İlmi / Cevşen / Sihrin Afet ve Belaların Defi için

Sihrin Afet ve Belaların Defi için

Cevşen’in birçok derde deva, müşküllere çare olduğu ehl-i havas indinde tecrübeyle sabittir. Okuma esnasında hulus-ı kalb, niyet-i tam ile şuruta uymak icab eder. Kitabetinin yanı sıra, her vakitden sonra 3, 7 veya 21 kere okunması da münasibdir.

 

Sihrin, afet ve belaların def’i için

يا مَنْ  تواضع كلُّ شئ لعظمته  يا مَنْ استسلم كلّ شئ لقدرته  يا مَنْ ذلّ كلّ شئ لعزّته  يا مَنْ خضع كلّ شئ لهيبته  يا مَنْ انقاد كلّ شئ لهيبته  يا مَنْ انقاد كلّ شئ من خشيته  يا مَنْ تشقّقت الجبال من مخافته  يا مَنْ قامت السموات بامره   يا مَنْ استقرّت الارضون باذنه  يا مَنْ يسبّح الرعد بحمده  يا مَنْ لا يعتدى  على اهل مملكته سبحانك يا اله الا انت الغوث الغوث خلّصنا من النار

Ya men tevada’a küllü şey’in li-azametihi, Ya men estesleme küllü şey’in li-kudretihi, Ya men zelle küllü şey’in li-izzetihi, Ya men hada’a küllü şey’in li-heybetihi, Ya men enkada küllü şey’in li-heybetihi, Ya men enkada küllü şey’in min haşyetihi, Ya men teşakkakati’l-cibal min mehafetihi, Ya men kameti’s-semavat bi-emrihi, Ya men estakarrati’l-ardun bi-iznihi, Ya men yusebbihu’r-ra’du bi-hamdihi, Ya men la ya’tedi ala ehli memleketihi.  Subhaneke ya ilahe illa ente el-gavsa el-gavsa hallisna mine’n-nar.

Cevşen Hakkında

Cevşen, Hz. Peygamber (SAV) ve ümmetine hediye edilmiş emsalsiz bir sırr-ı pür-esrar bir hazinedir. Hz. Ali (KAV) ve ondan torunu İmam Zeynelabidin (S) tavasutuyla nakledilen çok önemli dualardan biridir. Cevşen-i Kebirin okunması gibi taşınmasının da zırh mesabesinde olduğu Hz. Peygamber (SAV) tarafından nakledilmiştir.


Hz. Peygamber (SAV) bir gün zırhını giymiş halde Uhud dağına gidiyordu. Hava çok sıcaktı. Kendileri şöyle buyurdular; Gök yüzüne baktım ve Allaha dua ettim, gök kapıları açıldı, Cebrail (AS) nura bürünmüş halde nazil oldu. Dedi ki sana Cenab-ı Hakdan selam ve hediye getirdim. Üzerinden şu zırhı çıkar, bu duayı oku. Bu duayı okur ve üzerinde taşırsan zırhdan daha büyük tesiri vardır. Hz. Peygamber sordu; Bu duanın tesiri yalnız bana mıdır yoksa ümmetime de şamil midir? Cebrail (AS), bu dua Allah tarafından sana ve ümmetine bir hediyedir buyurdular.

Cevşen’in birçok derde deva, müşküllere çare olduğu ehl-i havas indinde tecrübeyle sabittir. Okuma esnasında hulus-ı kalb, niyet-i tam ile şuruta uymak icab eder. Kitabetinin yanı sıra, her vakitden sonra 3, 7 veya 21 kere okunması da münasibdir.

 

 

büyü iptal, sihrin etkisiz olması için, sihrin bozulması, sihir bozmak, büyü bozmak, büyü bozan hoca, sihrin iptali, belaların defi için, defetmek için, kurtulmak için, büyüden kurtulmak, sihirden kurtulmak, nazardan kurtulmak,

Arama Motorlarında Arananlar:

  • büyü yaptırana okunacak dua (1)
  • sihir ve buyuden qurtulma ya kebir (1)

ilginizi çekebilir

Celcelütiye Duası Sırları Faydaları Okunuşu

CELCELUTİYE DUASI Havasdua.com olarak, Celcelutiye Duası ‘nı okunuşunu, sayfamızın alt bölümüne ekledik, Arapça bilmeyen kardeşlerimiz …

Cin ve Şeytandan Korunma

Günümüz de cin musallatı büyü sihr tılsım yolu ile görülse de bazen istemeden de olsa …


Whatsapp Çevrimiçi