Ana Sayfa / Parapsikoloji / Parapsikoloji Sözlüğü U – Z HarfiParapsikoloji Sözlüğü U – Z Harfi

Ufology (Ufoloji): Ufo Çalışmaları.

Umbanda (Umbanda): Brezilya ruhani dini.

Unidentified Flying Object (UFO) (Kimliği belirsiz Uçan: Nesneler -UFO) Gökyüzünde görülen, açıklanamayan ışık veya nesneler. Genellikle dünya dışı varlıkların olduğuna dair kanıt olarak gösterilirler.

Veridical (Doğrulanmış): Bulgularla ve olaylarla kanıtlanmış bilgi veya deneyimler.

Vision (Hayal): Dinsel Görüntü

Voodoo (Voodoo): Afrika kökenli ruhani ve çok eskilere dayanan bir din. Haiti, Jameika ve Küba’da yaygındır. Büyü ritülleri, transa girmek ve pozisyon önemli rol oynar bu dinde.

Werewolf: Kişinin sihirle kurt veya başka bir tehlikeli yaratığın şekline girebilmesi.

White Magic (Beyaz Büyü): İyilik adına yapılan büyü veya ritüeller.

Wicca (Cadılık): Günümüzdeki batı ülkelerinde uygulanmış olan cadı sanatı sistemi.

Witch (Cadı): Cadı sanatını uygulayan kişi.)

Witchcraft (cadı sanatı): Folklorik Büyü.

Witchdoctor (Cadı doktor-Büyücü Doktor, ): Şifacı veya şaman kimse.

Yoga (Yoga): Hindistan kökenli dini felsefe. Kişinin fiziksel ve psiko-spiritüel teknikleri kullanarak kendini daha yüksek bir bilince taşımasını savunur.

Zener Cards (Zener Kartları): Üzerinde daire, kare, yunan haçı, beş köşeli yıldız ve üç adet dalgalı çizgi bulunan kartlardır. Bir destede her bir şekilden 5 adet olmak üzere 25 adet karttan oluşur. Algılama psikologu olan Karl Zener tarafından bulunmuştur. Duyu dışı algılama estlerinde kart tahmini testlerinde kullanılır. ESP (DDA) kartları olarak da bilinirler.

Zombie (Zombi): Büyü yoluyla yaşama döndürülen ruhsuz cesetlere verilen addır.

parapsikoloji testi, telekinezi, parapsikoloji, parapsikoloji eğitimi, astral seyahat, parapsikoloji nasıl yapılır, telepati, duru görü, önceden bilme, kehanet, zihin madde, telekinezi, psikometri, radyestezi, psikotograf, ön teşhis, para medicine, zihinle vücut kontrol, psişik güçler, metafizik, astral nasıl yapılır, medyum, hoca, antalya, izmir, ankara, yozgat, istanbul, amasya, muğla, izmit, sakarya, eskişehir, üniversitede,


ilginizi çekebilir

21 GÜN GERÇEKLEŞTİRİN BEREKET I BORÇ ÖDEME I HELAL KAZANÇ İÇİN

HER KİM BU ÇALIŞMAYI 21 GECE ARALIKSIZ ÖZELLİKLE SAAT 23:00 İLE 06:00 ARASI OKURSA OKUMA DURUMU YOK İSE BUNU KULAKLIK VEYA SESSİZ BİR ORTAMDA NEFSİNİ ARINDIRIP DİNLERSE NE İSTEĞİ OLURSA OLSUN ALLAHIN İZNİYLE HER TÜRLÜ MURADI HASIL OLUR