Ana Sayfa / Büyü / Kurşun Büyüsü Nasıl Yapılır


Kurşun Büyüsü Nasıl Yapılır

EN ÇOK UYGULANAN YAPILAN BÜYÜ ÇEŞİTLERİ

Pek çoğunuzun adını sık sık duyduğu büyüler hakkında bilgi vererek sizlere en çok kullanılan büyü çeşitleri hakkında bilgiler vereceğim. Ama hemen baştan söylemekte fayda görüyorum bunları kendi başınıza yapmaya uygulamaya yeltenmeyin.

 

Hatta siz hiç bu büyüleri yapmaya yaptırmaya yeltenmeyin. Bu sizin için büyük bir hata olur. Büyü çeşitleri hakkında bilgi sahibi olabilmeniz açısından büyü başlığı altında tüm büyü çeşitlerini sizlere kısa olarak anlatmaya çalışacağım.

 

Tam manasıyla yapılmasını yazarsam bende büyü yapanlardan bir farkım olmaz. Benim amacım sadece büyülerden kurtulmanız, nasip, kısmet, bereket, aile huzur, eşler arası huzur, yuva saadeti, kazanç arttırımı vb.

BÜYÜLERDEN KURTULMAK İÇİN İLETİŞİM ve FACEBOOK SAYFAMIZDAN BANA ULAŞABİLİRSİNİZ.
HER TÜRLÜ KONUDA ÇEKİNMEDEN YAZABİLİRSİNİZ. TÜM MESAJLARINIZA CEVAP VERECEĞİM.
 

Kurşun Büyüsü

Bir levha kurşunun üzerine istenen kimsenin ve annesinin isimleri yazılır. Sonra tuncina duasının baş kısmı yazılıp ateşe atılır. Kurşunu atarken de “Bu kurşun nasıl erirse… o da benim için öyle erisin bana gelsin!” denir. Kurşun eridiğinde o kişinin dayanamayarak geldiği söylenir.

Arama Motorlarında Arananlar:

  • evde dökülmüş kurşun bulmak (2)
  • https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1834 Xd0IZN4f6-O_frmkd118ph0y0AcKEnPT-r071LOI4calRHSGl_dtfaN4QyJni8BH 2d6cbcab94595a669a5579f7a7e578f145a13434&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme (1)
  • kurşun büyüsü (1)
  • kursun buyusu nasil bozulur (1)

Hakkında havasdua

ilginizi çekebilir

Celcelutiye Duası Türkçe Okunuşu Anlamı

Celcelutiye duası bir “isimler hazinesi”dir Celcelutiye duasında Allah’ın pek çok ismi ile birçok kutsal varlığın …