Ana Sayfa / Büyü / Kısmet Kapama Kapatma Büyüsü

Kısmet Kapama Kapatma Büyüsü

Kısmet Kapama Kapatma Büyüsü Nedir?

Kökeni Yahudiliğe kadar dayanan kısmet kapama büyüsü, günümüze kadar ulaşmış ama fazla kişi tarafından bilinmeyen bir büyü türüdür. Etkisi oldukça güçlü bir büyüdür. Tüm büyü çeşitlerinden belli ölçüde içermektedir. Bozulması bir hayli zordur. Büyüyü yaptıran kişinin mutlak bir inançla kısmet kapama büyüsü yaptırmalı ve büyü yaptığını herkesten saklamalıdır. Bu büyüyü diğer büyülerden ayıran en önemli özelliği, büyü yapıldığında kullanılan malzemelerin büyü yapıldıktan sonra kül olana kadar yakılması, yakılıp kül edilen malzemelerin bir mezara gömülmek suretiyle yok edilmesidir. Genel olarak intikam, çekememezlik ve art niyet gibi nedenlerle yaptırılır. Kısmet kapama büyüsü, tılsımlı yazıların iç çamaşırlara dikişlenmesi ve suya bir takım dualar okunması suretiyle yapılır.

Büyünün etkileri şu şekillerde ortaya çıkar:

Eşler arasında soğukluk, eşler arasında kavga, hastalıkların tedavilerinin olumsuz sonuçlanması, maddi sıkıntıların ortaya çıkması, ruhsal sorunların ortaya çıkması, cinsel problemler yaşanması, dil tutulması ya da bağlanması, tembellik, kişinin eşinden ya da sevgilisinden iğrenmesi, sebepsiz yere haksız durumlara düşmek, sık kabus görme, uykusuzluk problemleri yaşama, çeşitli kötü alışkanlıklar edinme, girişilen işlerde başarısız olma, maddi kriz yaşama, sıklıkla kaza geçirmek, cinnet geçirme, cinayet işleme, intihar etme, çocuk düşürme, özel hayatın iyi gitmemesi.

Büyü Nasıl Bozulur

Kısmet kapama büyüsünün bozulması da aynen büyünün yapılışı gibidir. Büyü yaparken yazılan yazıların karşıtları yazılır ve yine iç çamaşırlarına dikilir. Ardından suya dua okunarak beden, büyüden arındırılır. Büyü bozulduğunda kişiye daha önceden yaptırılmış büyüler varsa onlar da bozulacaktır ve kişi, büyülerden tamamen arınmış olacaktır.

 

Kısmet kapama büyüsü, nadir sayıdaki hoca ve medyumun yapabileceği, pek bilinmeyen büyü türleridir. Kısmet kapama büyüsü yaptırmak istiyorsanız, daha önce bu büyüyü yaptığından ve başarıya ulaştığından emin olduğunuz hoca ya da medyumlara yaptırınız. Bu hususlara dikkat etmezseniz, zaten yapılması bir hayli zor olan bu büyüyü yaptıramaz ve büyük olasılıkla dolandırıcıların istismarına uğrarsınız.

Büyü Bozdurmak için Ne Yapmalıyım

Öncelikle sevgili ziyaretçim şunu belirtmek isterim, sadece sizlerin parasına göz dikmiş olan kişilerin sizde büyü var, sizde nasip kapama büyüsü var, sizde kısmet bağlama büyüsü var, sizde kilit büyüsü var vb. gibi sözlerle büyüyü bozacağını iddia edenler sadece sizlerin cüzdanlarını ve banka hesaplarınızı bozmayı göze almışlardır. Öncelikle iletişim bilgilerimden bana ulaşabilir ve merak ettiğiniz konularda çekinmeden 7/24 destek alabilirsiniz.

Herşey Büyü Değildir

Evet; her olumsuzluk, her talihsizlik kesinlikle büyü ile çağrıştırılması yanlıştır. Ben Abdülkerim olarak sizlere doğru kaynaklardan bilgi aktarımı yaparak yanlış bildiklerinizi düzeltmek ve havas ilmi ile bu yanlışlıkları ortadan kaldırabilmek adına www.havasdua.com sitemi kurdum. Dua ve Havas bir hazinedir bu hazineden faydalanmak her insanoğlunun şüphesiz nasibidir. Şahsım olarak bu tür büyüler ile dünyevi vaktimi boşa geçirmek istemem. Lakin bu tür kötülükler le yüzyüze kalmış kardeşlerimin ferahı, mutluluğu, huzuru için büyülerin bozma konusunda ılmi ve ruhani olarak her zaman sizlerin yanındayım. Google arama motorundan farklı mana ve anlamlardan arama yapan kardeşlerimizinde doğru yolu bulmasına istinaden anahtar kelimeleri özellikle farklı mecralardan tercih ettim. Yine de şeytanın kötülüğünden yana olanlar, kötülük için çaba sarfedenler vaktimizi boşa çaldın demesinler şahsım adıma haklarını helal etmelerini rica ediyorum..
Dua ve Selam ile…

 

Ailevi – iş ve Ruhsal Sıkıntılarınızda 

7/24 Bana Ulaşabilirsiniz.. 

iletişim Bilgilerim için Tıklayınız..

 

 

 

kısmet kapama büyüsü belirtileri, kısmet kapama büyüsü yapıldığı nasıl anlaşılır, kısmet kapama büyüsü etkileri, kısmet kapama büyüsü var mıdır, kısmet kapama büyüsü nasıl yapılır, kısmet kapama büyüsü nasıl çözülür, kısmet kapama büyüsü bozma, kısmet kapama büyüsü nasıl anlaşılır, büyü nasıl anlaşılır, büyü belirtileri, büyü nasıl bozulur, büyü bozma duası, büyü bozma yöntemleri, büyü bozma yolları, büyü çeşitleri, kısmet, kilit, nasip, büyüleri, bozma, yapma, nasıl yapılır, nasıl korunulur, kerim hoca, medyum kerim, antalya kerim hoca, Büyünün etkileri ne şekillerde ortaya çıkar, Eşler arasında soğukluk, eşler arasında kavga, hastalıkların tedavilerinin olumsuz sonuçlanması, maddi sıkıntıların ortaya çıkması, ruhsal sorunların ortaya çıkması, cinsel problemler yaşanması, dil tutulması ya da bağlanması, tembellik, kişinin eşinden ya da sevgilisinden iğrenmesi, sebepsiz yere haksız durumlara düşmek, sık kabus görme, uykusuzluk problemleri yaşama, çeşitli kötü alışkanlıklar edinme, girişilen işlerde başarısız olma, maddi kriz yaşama, sıklıkla kaza geçirmek, cinnet geçirme, cinayet işleme, intihar etme, çocuk düşürme, özel hayatın iyi gitmemesi,

Arama Motorlarında Arananlar:

 • kaza büyüleri (10)
 • kısmet kapama büyüsü belirtileri (6)
 • kismet kapama buyusu (6)
 • kısmet büyüsü nasıl bozulur (3)
 • kismet kapama (3)
 • kismet bağlama büyüsü nasıl çözülür (2)
 • kısmet bağlama büyüsü belirtileri (2)
 • ummu subyan kismet kapatir mi (2)
 • kısmet kapatma büyüsü var mıdır (2)
 • kismet baglama belirtileri (1)
 • kaza büyüsü (1)
 • kismet baglama buyusu (1)
 • iş şans kapama buyusu (1)
 • https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1828 5vnhFgGAxUZtA045vaIsE93_o3jYc1y0cBYZ7yW9QamEnB3VnvIeXo5iQ_3aMY7T 20c34d440b84efb89ab29998867dd358e1470c4b&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme (1)
 • https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1822 pfpg3w4sKx9yvmxlDqSy22GqQOXPJLSt618lZNlO9yPi9jHi9Z1DVCAhueb39HnQ 841910ebc90ce76b3387844c04b53402b9ad1cb7&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme (1)
 • https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1821 zt-CJY3OnXV_onhM7PNy2PDvFgBl_1gZuz5VC7TXcvd3SRt_jfNrk_oIlWC0RO6U 0f31fd2f5e6510c09d31de7e2948e2e6a508bbd7&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme (1)
 • https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1820 p7tXAzVJA1SOxR0P9p1cCBr-BvrtpdFSYfoxLsElaK8n6g0pRyxivuy9B0zIANLX f7945d297ace333283571d0e06a47c254e417d5d&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme (1)
 • başarısızlık büyüsü (1)

ilginizi çekebilir

Celcelütiye Duası Sırları Faydaları Okunuşu

CELCELUTİYE DUASI Havasdua.com olarak, Celcelutiye Duası ‘nı okunuşunu, sayfamızın alt bölümüne ekledik, Arapça bilmeyen kardeşlerimiz …

Cin ve Şeytandan Korunma

Günümüz de cin musallatı büyü sihr tılsım yolu ile görülse de bazen istemeden de olsa …


Whatsapp Çevrimiçi