Ana Sayfa / Büyü / Kırmızı Büyü Nedir Büyü Çeşitleri


Kırmızı Büyü Nedir Büyü Çeşitleri

Çeşitleri

AK _ KIRMIZI BÜYÜ

 

Asur ve Babil uygarlıklarında ak büyü ve kara büyü’nün ayrımı net olarak yapılmıştı; M.Ö.. 1800 yılında Kral Hammurabi Kara Büyüyü yasaklamış, uymayanları ölümle cezalandırmıştı.
Büyü’nün her türlüsüne karşı olduğumuzu bir kez daha buradan yazmak belirtmek isteriz, sitemiz .com ‘içeriğinde bulunan büyü çeşitleri ve büyü isimleri de sadece bilgilendirmek amacı ile yazılmış ve asla kati suretle tam manası ile detay yazılmamıştır.
Zira açıklayıcı şekilde yazmış olsaydık kötü niyetli kişi ve kişiler tarafından herkese kolayca uygulanabilirdi.
Unutmayınız ! Büyü Yapan, yaptıran, aracı olan, ortak olan, şahit olan her kişi dünyevi ve ahiret olarak cezalandırılacaktır.

 

Kırmızı Büyü

Kırmızı Büyü olumsuz amaç ve niyetleri, uygulamaları ile Kara Büyünün bir çeşidi yandaşıdır. En gerçek ve en tehlikeli büyüdür. Şeytan’ın ve kötü ruhların büyüsüdür. Kırmızı Büyü ayinlerinde kaz kullanır, kurban kesilir.

Haiti’de yaygın olan, Haitili yerliler ve melezler tarafından uygulanan Voodoo büyüsü en bilindik kırmızı büyüdür. Kökenleri, Afrika totemlerine varan inançlarla beslenir. Vudu Büyücülüğünde düzenlenen ayinlerde dansların, müziğini kendinden geçmelerin, kurban edilen hayvanların (kaz, horoz, kara keçi) nedeni ve amacı adları Loas olan bazı ilkel güçleri (ölü ruhları) harekete geçirmektir. Trans haline geçen vudu rahibeleri, birer medyum gibi hareket ederek bu güçlere teslim olurlar. Vudu’ya benzer bir uygulamaya Brezilya yerlilerinin Macumba (Makumba) törenlerinde rastlanır.

Macumba, temelde cinsel büyücülüğe bağlı, erotizm içerikli bir ayindir. Vudu ayinleri daha çok mezarlıklarda yapılırkenyer, Macumba ayinleri mekan olarak açık alanlar ya da ormanlar tercih edilir. Vudu’nun çok konuşulan ama kanıtlanmayan tarafı ise, Zombiler yani yaşayan ölülerdir (Zombi sözcüğü, mezardan çıkma anlamına gelir). Kara Büyüde, hipnoz ve telkin yolu ile diriltildiği söylenen bu hareket halindeki ruhsuz cesetleri yönlendirmek, Kara Büyücü’nün işidir.

 

Ailevi – iş ve Ruhsal Sıkıntılarınızda 

7/24 Bana Ulaşabilirsiniz.. 

iletişim Bilgilerim için Tıklayınız..

kismet-nasip-bereket-is-kısmet-acma

 

cinsel büyü, erotik büyü, erotizm büyü, aşk büyüsü, aşk büyü, vudu büyü, mezarlık, macumba, zombi büyü, hipnoz büyü, telkin büyü, kara büyü, ceset ile yapılan büyü, ruhsuz ceset, kara büyücü, makumba töreni, brezilya büyü, kaz, horoz, tavuk, keçi, voodoo büyüsü, vudu, kurban kesilir, rahibe büyüsü, rahip büyüsü, papaz büyüsü, kilise, kilise büyüleri, ölü ruh ile yapılan büyü, kırmızı büyü nedir, büyü çeşitleri nelerdir, kara büyü, ak büyü, renkli büyü, iğne büyüsü, cinsel arzuları arttırma büyüsü,

Arama Motorlarında Arananlar:

  • Kirmizi buyu (2)
  • brezilya büyü (1)
  • kırmızı büyü çeşitleri (1)
  • kirmizi muhurlu buyü nedir (1)
  • kirmizi muska (1)

ilginizi çekebilir

Cin ve Şeytandan Korunma

Günümüz de cin musallatı büyü sihr tılsım yolu ile görülse de bazen istemeden de olsa …

istanbul Yıldızname Bakımı

istanbul Yıldızname Bakımı, Yıldızname bakımı, yıldızname, iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz. Unutmayın ki, Yıldızname de kesinlikle üç …

Antalya Yıldızname Bakımı

Antalya Yıldızname Bakımı, Yıldızname bakımı, yıldızname, iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz. Unutmayın ki, Yıldızname de kesinlikle üç …


Whatsapp Çevrimiçi