Ana Sayfa / Büyü / Kaşık Büyüsü Hakkında bilgi

Kaşık Büyüsü Hakkında bilgi

Kaşık Büyüsü

İki sevgiliyi, eşi ya da kardeşi ayırmak üzere yapılan bir büyü çeşididir.

İki tahta kaşığa, ayırmak istenilen kimselerin adları yazılır ve kaşıklar arka arkaya getirilip bağlanır.

Yeni ölmüş birinin mezarı açılarak kefeninden bir parça alınır ve kaşıklara sarılır. Belirli bir dua okunur ve kaşıklar başka bir mezara gömülür.

 

Ayrılması istenen kimseler o zamandan itibaren birbirleri için adeta ölü gibidirler. Yaşadıkları zamanca bir daha yüz yüze gelemezler.

Erkeğin evinden alınan kaşığın üstüne bayanın, bayanın evinden alınan kaşığın üzerine ise erkeğin ismi yazılır.

 

Kaşıklar 3 gün bekletilir. Bu 3 günlük süre içinde bazı dualar ve zikirler okunur. 3 günün sonunda kaşıkların ağzı birbirine bakar şekilde bağlanır.
Bu bağlamada kullanılacak olan bağ, kurdele, gelin teli, ip yada farklı maddeler içerebilir. Daha sonra kaşıklar bazı işlemlerden geçirilir ve

 

EN ÇOK UYGULANAN YAPILAN BÜYÜ ÇEŞİTLERİ

Pek çoğunuzun adını sık sık duyduğu büyüler hakkında bilgi vererek sizlere en çok kullanılan büyü çeşitleri hakkında bilgiler vereceğim. Ama hemen baştan söylemekte fayda görüyorum bunları kendi başınıza yapmaya uygulamaya yeltenmeyin. Hatta siz hiç bu büyüleri yapmaya yaptırmaya yeltenmeyin. Bu sizin için büyük bir hata olur. Büyü çeşitleri hakkında bilgi sahibi olabilmeniz açısından büyü başlığı altında tüm büyü çeşitlerini sizlere kısa olarak anlatmaya çalışacağım. Tam manasıyla yapılmasını yazarsam bende büyü yapanlardan bir farkım olmaz. Benim amacım sadece büyülerden kurtulmanız, nasip, kısmet, bereket, aile huzur, eşler arası huzur, yuva saadeti, kazanç arttırımı vb.

Ailevi – iş ve Ruhsal Sıkıntılarınızda 

7/24 Bana Ulaşabilirsiniz.. 

iletişim Bilgilerim için Tıklayınız..

kismet-nasip-bereket-is-kısmet-acma


ilginizi çekebilir

Celcelütiye Duası Sırları Faydaları Okunuşu

CELCELUTİYE DUASI Havasdua.com olarak, Celcelutiye Duası ‘nı okunuşunu, sayfamızın alt bölümüne ekledik, Arapça bilmeyen kardeşlerimiz …

Cin ve Şeytandan Korunma

Günümüz de cin musallatı büyü sihr tılsım yolu ile görülse de bazen istemeden de olsa …


Whatsapp Çevrimiçi