Ana Sayfa / Büyü / Kabak Büyüsü Nasıl Yapılır


Kabak Büyüsü Nasıl Yapılır

Kabak Büyüsü

Sevgisi sönen, unutan, bıkan ve giden kimseyi geri getirmek için de büyüden faydalanılır. Pek çok muhabbet büyüsü sönen aşkı canlandırmaya yeterlidir.

Ancak araya soğukluk girdiyse ve o kimse çok uzaklardaysa, o vakit çok daha kuvvetli bir büyü gerekmektedir. Bir bal kabağı oyulur ve içinden çekirdekleri çıkarılır. Bu çekirdeklere onbir Esma okunur.

Daha sonra bu çekirdekler tekrar kabağın içine doldurulur. Kabak gidenin gelebileceği tarafa, yüksek bir yere asılır.Ve orada kurumaya bırakılır.

Kabak kuruyup düştüğü zaman, o kaçan, unutan, giden kimse büyük bir sevgi ve istekle geri döner. Bir daha da ayrılmaz.
EN ÇOK UYGULANAN YAPILAN BÜYÜ ÇEŞİTLERİ

Pek çoğunuzun adını sık sık duyduğu büyüler hakkında bilgi vererek sizlere en çok kullanılan büyü çeşitleri hakkında bilgiler vereceğim. Ama hemen baştan söylemekte fayda görüyorum bunları kendi başınıza yapmaya uygulamaya yeltenmeyin. Hatta siz hiç bu büyüleri yapmaya yaptırmaya yeltenmeyin. Bu sizin için büyük bir hata olur. Büyü çeşitleri hakkında bilgi sahibi olabilmeniz açısından büyü başlığı altında tüm büyü çeşitlerini sizlere kısa olarak anlatmaya çalışacağım. Tam manasıyla yapılmasını yazarsam bende büyü yapanlardan bir farkım olmaz. Benim amacım sadece büyülerden kurtulmanız, nasip, kısmet, bereket, aile huzur, eşler arası huzur, yuva saadeti, kazanç arttırımı vb.

BÜYÜLERDEN KURTULMAK İÇİN İLETİŞİM ve FACEBOOK SAYFAMIZDAN BANA ULAŞABİLİRSİNİZ.
HER TÜRLÜ KONUDA ÇEKİNMEDEN YAZABİLİRSİNİZ. TÜM MESAJLARINIZA CEVAP VERECEĞİM.

Arama Motorlarında Arananlar:

  • kabak būyūsū (2)
  • ay çekirdeği büyüsü (1)
  • kabak būyūsū nasil bozulur (1)
  • kabak būyūsū nedir (1)
  • kabak çekirdeği büyüsü (1)

ilginizi çekebilir

Cin ve Şeytandan Korunma

Günümüz de cin musallatı büyü sihr tılsım yolu ile görülse de bazen istemeden de olsa …

istanbul Yıldızname Bakımı

istanbul Yıldızname Bakımı, Yıldızname bakımı, yıldızname, iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz. Unutmayın ki, Yıldızname de kesinlikle üç …

Antalya Yıldızname Bakımı

Antalya Yıldızname Bakımı, Yıldızname bakımı, yıldızname, iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz. Unutmayın ki, Yıldızname de kesinlikle üç …


Whatsapp Çevrimiçi