Ana Sayfa / Falcılık / Fal ile Geleceğimi Öğrenebilirmiyim
Fal ile Geleceğimi Öğrenebilirmiyim

Falla Geleceğimi Öğrenebilir miyim?
Fal, gelecekten haber almak için baktırılır. Ancak gerçekten gelecekten haber verip veremediğine dair şüpheler vardır. Bir falın gelecekten haber verip veremediğini öğrenmek için yapılması gereken falı deneyimlemektir.

 

İnsanlar faldan aldıkları neticelere göre fala inanırlar ya da inanmazlar. İslami dini bakış açısında ise
dair bilgi verilen ayetler şunlardır:
Araf Suresi:
188. Ayet:
Eğer ben gaybı bilseydim elbette daha çok hayır yapmak isterdim ve bana hiçbir fenalık dokunmazdı. Ben sadece bana inanan bir kavim için bir uyarıcı ve müjdeleyiciyim.
Bakara Suresi:
33. Ayet:
Allah şöyle dedi: Ey Adem! Onlara bunların isimlerini söyle. Adem, meleklere onların isimlerini bildirince Allah, Size, göklerin ve yerin gaybını şüphesiz ki ben bilirim, yine açığa vurduklarınızı da, gizli tuttuklarınızı da ben bilirim demedim mi? dedi.
Cin Suresi:
9. Ayet:
Halbuki biz, – daha önce – göğün bazı yerlerinde gayb haberlerini dinlemek için otururduk. Fakat şimdi her kim dinlemeye kalkacak olursa, kendini gözetleyen yakıcı bir ışık bulur.
26. Ayet:
O gaybı bilendir. Hiç kimseye gaybını bildirmez.
Enam Suresi:
50. Ayet:
De ki ben size Allah’ın hazineleri yanımdadır demiyorum. Gaybı da bilmem. Size ben bir meleğim de demiyorum. Ben bana vahiy olan Kur’an’dan başkasına uymam de ki körle gören bir olur mu siz hiç düşünmez misiniz?
59. Ayet:
Gaybın anahtarı Allah’ın yanındadır. Onun için gaybı ancak o bilir.
Kalem Suresi

47. Ayet:
Yahut gayb – levh – i mahfuz – kendi yanlarında da onlar mı – bundan aktarıp – yazıyorlar?
Lokman Suresi:
34. Ayet:
Kıyamet vakti hakkındaki bilgi, ancak Allah’ın katındadır. Yağmuru o yağdırır, rahimlerde olanı o bilir. Hiç kimse yarın ne kazanacağını bilmez. Yine hiç kimse nerede öleceğini bilmez. Şüphesiz Allah herşeyi bilendir, herşeyden haberdardır, herşeyi ihbar edendir.
Neml Suresi:
65. Ayet:
De ki Göktekiler ve yerdekiler gaybı bilemezler, ancakAllah bilir. Onlar öldükten sonra ne zaman diriltileceklerinin de farkında değildirler.
Tekvir Suresi:
65. Ayet:
O, gayb hakkında cimri değildir.

fal ile gelecekBANA HER TÜRLÜ KONUDA SORU SORABİLİRSİNİZ.. 

BÜYÜ BOZMA – NASİP AÇMA -KISMET AÇMA – BEREKET – KORKU – KORUYUCU AYETLER – KORKULU RÜYALAR – HER KONUDA FACEBOOK SAYFAMDAN MESAJ ATABİLİR. 

SAYFALARIMIZA YORUM YAZABİLİR. WHATSAPP TAN 7/24 SORU SORABİLİRSİNİZ..

 

 

 

fal günahmı, fal dinen günahmı, fal baktıran, fala bakılan, fala bakma, fal, büyü, medyum, hoca, kahve falı, tarot falı, papatya falı, su falı, bakla falı, nohut falı, el falı, sarkaç falı, iskambil falı, kave falı, kelebek falı, çay falı, yıldız falı, kumalak falı, katina falı, zar falı, remil falı, evlilik falı, sayı falı, kum falı, su ya bakım, isim falı, renk falı, tesbih falı, çin falı, fal bakan hocalar, fal bakan medyumlar, fal bakan şarlatanlar, falın dindeki yeri, kuranda fal, diyanet fetva fal,


ilginizi çekebilir

Celcelütiye Duası Sırları Faydaları Okunuşu

CELCELUTİYE DUASI Havasdua.com olarak, Celcelutiye Duası ‘nı okunuşunu, sayfamızın alt bölümüne ekledik, Arapça bilmeyen kardeşlerimiz …

Cin ve Şeytandan Korunma

Günümüz de cin musallatı büyü sihr tılsım yolu ile görülse de bazen istemeden de olsa …


Whatsapp Çevrimiçi