üst başlk

Ana Sayfa / Büyü / Evlilik Büyüsü Yaptırmak
makale başık alan üstü

Evlilik Büyüsü Yaptırmak

Evlilik Büyüsü Nedir?

 

Evlilik büyüsünü kim için yapılır

Çiftlerden biri evlenmek istiyorken diğeri evlenmek istemiyorsa evliliğe karşı çıkan tarafı ikna etmek, evlenmek isteyen çiftler arasındaki engel oluşturan kişilerin evliliğe ikna edilmesini sağlamak, kişinin sevdiği kişinin başka biriyle evlenmesini engelleyebilmek ve amaçlanan etkinin ömür boy sürmesinin istendiği durumlarda evlilik büyüsü, bahsi geçen sıkıntıları sonlandırabilecek bir büyü türüdür.
Bir ak büyü çeşidi olan evlilik büyüsü, dua odaklı bir büyü çeşididir. Şayet evlenilmek istenen bir kişi varsa dualar suya okunduktan sonra o kişiye içirilir. Evlilik için bir aday yoksa kişi hayırlı bir evlilik yapmak için dualar okur. Dualar yine suya okunur. Dualar doğru şekillerde okunduğu takdirde kısa sürede etkisini gösterir. Kişi sevdiği kişinin başka biriyle evlenmesini engellemek istiyorsa tılsım hazırlanması, en etkili ve en hızlı çözüm yoludur. Bu büyü çeşidi, evlenmek üzere olan kişinin kısmetini kapatacak ve kişi evlenmekten vazgeçecektir.
Bir kişiyi evliliğe ikna etmek için yapılacak evlilik büyüsü, ay büyüme evresindeyken yapılmaya başlanır. Erkeklerin çıplak olarak kadınların ise adet zamanlarında büyüyü yapmaları daha etkili olur.
Büyüyü yaparken büyüyü yapan ve büyü yapılan yani evlendirilmeleri sağlanacak kişilerin fotoğrafları, gül ya da amber yağı, temiz toprak, akarsu veya gölden alınmış su kullanılır. Fotoğraflar yağ kullanılarak birbirlerine yapıştırılır. Kişinin yatağının altında on beş gün süreyle saklanır. Daha sonra rulo hale getirilen yapışık fotoğraflar, tprak ve su karıştırılarak elde edilen çamurla kaplanır. Çamurla kaplanan ruloya on beş gün boyunca on defa dua okunur. Duaların okunmasının ardından çamurla kaplanan rulo, bir ağacın dibine gömülür ve büyü tamamlanır.
Büyü çok kısa sürede etkisini gösterir. Ancak atlanan herhangi bir detay ya da yapılan bir hata, büyünün gerçekleşmemesi anlamına geleceği için büyüyü bir hocaya ya da medyuma yaptırmak, daha güvenilir bir seçim olacaktır.

 

Ailevi – iş ve Ruhsal Sıkıntılarınızda 

7/24 Bana Ulaşabilirsiniz.. 

iletişim Bilgilerim için Tıklayınız..

evlilik büyüsü nedir
Evlilik büyüsü, evlenme büyüsü, evlendirme büyüsü, ikna büyüsü, eşler arası ikna büyüsü, evlilik büyüsü nasıl yapılır, evlendirme büyüsü nedir, eşlerden biri istemiyorsa, evlilik büyüsü bozdurma, evlilik büyüsü bozma, evlilik büyüsü iptal etmek, evlenmek istiyorum büyü var, büyü ile evlilik olurmu, büyü ile yapılan evlilik mutlu olunurmu, antalya, ilinde evlilik büyüsü yapan, ilçesinde evlilik büyüsü yapan, yakınlarda evlilik büyüsü yapan,

makale başlık alan altı

ilginizi çekebilir

Celcelütiye Duası Sırları Faydaları Okunuşu

CELCELUTİYE DUASI Havasdua.com olarak, Celcelutiye Duası ‘nı okunuşunu, sayfamızın alt bölümüne ekledik, Arapça bilmeyen kardeşlerimiz …

Cin ve Şeytandan Korunma

Günümüz de cin musallatı büyü sihr tılsım yolu ile görülse de bazen istemeden de olsa …

altbaşlık
Whatsapp Çevrimiçi