Ana Sayfa / Dua / Dualar / Evlenmek İsteyenler için Evlilik Duası


Evlenmek İsteyenler için Evlilik Duası

Evlilik duası, evlenmek isteyenler, kısmetinin açılmasını isteyenler, sevdiğine kavuşmak isteyenler, muradına kavuşmak isteyenler bunu Allah’a dua ederek istemelidir. Dua Allah’tan istemektir. Aç olan bir kişinin yiyecek istemesi gibi bir şeydir.

 

Allahü Teâlâ’ya yalvarmak ve muradını duayla istemektir. Allah dua eden müminleri sever. Müminler için bir silahtır dua etmek. Bu yüzden bu istekleriniz için uygun duaları okumalısınız. Evlilik için yapılan dualar, iki kişinin evlenmesine vesile olur.

 

Hayırlı bir yuva kurmak için bu duaların okunması gerekir. Kişi için en hayırlı dua içtenlikle Allah’a el açıp okuduğu dualardır.

Evlilik için hangi dualar okunmalıdır?

“Allahümme salli ala seyyidina Muhammed inil fatihil ebvab” Bu duayı Pazartesi ve Perşembe geceleri 1001 defa okumalısınız. Duayı okuduktan sonra 3500 defa Ya Semi’u okumalısınız.

“Kezalike zevvecnahüm bihurin ıyn” Bu dua her gün 1000 defa okunmalıdır.

Nahl suresi 72. ayeti “Vallahü ceale leküm min enfüsiküm azvacen ve ceale leküm min ezvaciküm benine ve hafedeten ve rezakaküm minet tayyibat.” Kırmızı renkte ipek bir mendile Nahl suresinin 72. ayetini kalemle yazın. Mendile 111 defa Nahl suresi okuyun. Gece yatsı namazının sonrasında gusül abdesti alınarak, kullanılmamış iç çamaşırı giyilmeli. İki rekat Allah rızası için namaz kılınmalıdır. Namazın ardından kendimiz için hayırlı bir eş bulmak ve hayırlı bir evlilik yapmaya niyetlenmelidir.

4356 defa Ya Allah esması okunmalıdır. Her yüzde Nahl suresinin 72. ayetini 66 defa okumalısınız. Duayı okurken, üzerine ayet yazmış olduğunuz kırmızı mendili kalbinizin üzerine koyun. Okumanız bitene kadar bu şekilde tutun. Bu duayı evlilik olana değin okumalısınız.

 

Evlenmek isteyen bekar ya da dul kadınlar Cuma günleri oruç tutarak, öğlen saatinde gümüş yüzük üzerine “Allah Lafza-i Celali” yazdırarak, sağ elinin yüzük parmağına takıp taşırsa, Allah’ın izniyle evlenecektir.
“Rabbena heb lena min ledünke zürriyeten Dayyibeh. İnneke entes semiğul alim.” Meali ” Rabbimiz bize katından temiz bir soy zürriyet ihsan et. Sen muhakkak ki işiten ve bilensin.” Bu dua evlenmek isteyenlerin okuması gereken dualar arasındadır.

“Rabbena heb lena mines salihin.” Meali “Rabbimiz bize salih zürriyetler ihsan et.” Evlenmek isteyenler bu duayı elinden geldiğince okumalıdır.

Cuma ezan vakti 1062 defa “Ya Bais Celle Celalühü” ismi şerifini hayırlı bir evlilik isteyenler okumalıdır. Bu şekilde kısmetleri açılacak ve evleneceklerdir.

“Rabbena heb lena min ezvacina ve zürriyyatina gurrate eğyunin vecğalna lilmüttegin.” Meali “Rabbimiz bize eşlerimizden ve zürriyetimizden göz aydınlığı sağlayacak nesiller ihsan et. Bizleri takva sahibi olan kimselere yol gösterici kıl.” Hayırlı evlilikler yapmak isteyenler bu duayı okumalıdır.

Günde 51 defa abdestli ya da abdestsiz olarak Salavat-ı Mecule evlenmek isteyenler okumalıdır. “Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin salaten tehullu biha ukdeti ve teferricu biha ukdeti ve tüferricü biha kurbeti ve tekzi biha haceti ve ala alihi ve sahbihi ve sellim.”

 

Ailevi – iş ve Ruhsal Sıkıntılarınızda 

7/24 Bana Ulaşabilirsiniz.. 

iletişim Bilgilerim için Tıklayınız..

kismet-nasip-bereket-is-kısmet-acma

 

Evlenmek için dua, kısmet açma duası, kısmet duası, evlenmek isteği için, evlenmek isteyen kızlar, evlenmek isteyen kadınlar, evlilik duası, kısmet bağlılığını açmak için dua, kısmet açma için ne yapmalıyım, evlenmek istiyorum, islami evlilik, evlilik duası, evlenme duası, evlenmek için dua yazan hoca, evlenmek için muska, evlilik için yapılan muska, evlilik bağını çözme duası, evlilik, evlenme, dul, bekar, evli, nişan, kız isteme, evlenmek isteyen erkek için dua, evlenmek isteyene evlilik duası, evlilik duası nasıl okunur, evlilik duası nedir, evlilik duası ne zaman okunur, evlenmek isteyen hangi duaları okur, kızım evlenmesi için ne okumalıyım, oğlum evlenmesi için ne okumalıyım, kızım için evlilik duası, oğlum için evlilik duası, kızım için kısmet açma, oğlum için kısmet açma, evlenmek isteyenlerin hergün okuyacağı dua, evlenmek için dualar, dua, duaların havas ilmi, evlilik havas, evlenmek için havas bilgisi,

Arama Motorlarında Arananlar:

 • evlilik duası (3)
 • evlilik için dua (2)
 • evlenecek erkekler NE DUASI OKUSUNLAR (2)
 • erkekler icin evlilik duasi (1)
 • kismet acma duasi ipek (1)
 • kizima evkenmek ucin dua (1)
 • nahil suresi 72 ci ayeti okumanin fazileti (1)
 • nahl suresi 72 ayeti fazileti (1)
 • nisan bozulmasi icin dua (1)
 • https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1834 5CuIWLZTB9RdZmBIQ80N7FfH-UIIxX2t3iDQzt9DjMIO636HNWZoFDVY_Gg8aoHv d1ffb9bdee159f7bf0271cee6e252a843fd467a9&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme (1)
 • havas ilmi evlilik dualari (1)
 • evlilik için havas (1)
 • evlenmeyen erkek hangi dua yi okunmali (1)
 • evlenmek isteyenler hangi ismi şerifi okumalı (1)
 • Evlenmek isteyen kadınlar (1)
 • evlenmek için havas (1)
 • esmaul husna evlenen kizima (1)
 • yuzuge yazilan kismet duasi (1)

ilginizi çekebilir

Cin ve Şeytandan Korunma

Günümüz de cin musallatı büyü sihr tılsım yolu ile görülse de bazen istemeden de olsa …

istanbul Yıldızname Bakımı

istanbul Yıldızname Bakımı, Yıldızname bakımı, yıldızname, iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz. Unutmayın ki, Yıldızname de kesinlikle üç …

Antalya Yıldızname Bakımı

Antalya Yıldızname Bakımı, Yıldızname bakımı, yıldızname, iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz. Unutmayın ki, Yıldızname de kesinlikle üç …


Whatsapp Çevrimiçi