Ana Sayfa / Büyü / En Etkili Büyülerden 41 Dikiş Büyüsü
En Etkili Büyülerden 41 Dikiş Büyüsü

EN ETKİLİ BÜYÜ ÇEŞİDİ OLAN 41 DİKİŞ BÜYÜSÜ;

Bu büyü etkisi çok güçlü bir büyü çeşididir. İslam öncesi dönemlerde İbraniler tarafından bir çok kez yapılmış ve günümüze kadar gelmiştir nadir bilinen bu büyü yapımıda bozulmasıda güç bir büyü çeşididir.

 
Yapılışın bizzat yaptıran kişi ile yapan kişi tarafından yapılmakta da olup yaptıran kesin bir inançla inanmalı ve sır olarak gizlemelidir.

 
Bu büyünün en büyük özelliği ise büyü yapıldığında kullanılan malzemelerin büyü bitiminde yakılıp kül haline getirilerek külde mezara gömülerek toprakta yok olması ile birlikte etkisini kaybetmeyişidir. Diğer bir açıdan bakıldığında da tüm büyü çeşitlerini içermektedir.

 

Büyünün etkilerinden bir kaçı şunlardır.

1 Eşler arasını bozma soğukluk kavga huzursuzluk,
2 Hastalıkların çıkması tedavilerin olumsuz sonuç vermesi özellikle ruhsal hastalıklar meydana getirir.
3 Mapusluk haklı davalarda bile haksız olmasını sağlar,
4 Maddi sıkıntılar bereketsizlik,
5 Kötü alışkanlıklar edinme ve bunlardan vazgeçememe,
6 Çocuğu doğuramadan düşmesi yada çocuğun olmaması,
7 Kısmetin bağlanması,
8 Uykusuzluk ve rüyada kabuslar,
9 Cinnet geçirerek cinayet işletmek,
10 İntihar,
11 Sık sık kazalara maruz kalma,
12 Eşinden tiksinme,
13 Başarısızlık ve tembellik,
14 Deli gibi aşık etme,
15 Evine yurduna bağlama gideni geri getirme,
16 Cinselliğini bağlama,
17 Dilini bağlama,
Bu maddeler 41’e kadar gitmektedir hatta 72 dikiş ile de etkisi daha çok artırılmaktadır.
Büyü yapılışında hangi maksat için yapılmış ise o maksada göre tılsımlı yazılar yaptıranın atlet gibi iç giysisi üzerine dikişlenerek ve suya bir takım dualar okunarak yapılmakta.

 

Büyünün bozulma şeklide yapılışından farksızdır ancak bozum sırasında dikilen yazılar kişi üzerindeki olumsuz hallere göre yazılmış yazılara karşıt yazılmış yazıları yazarak dikilmekte suya okunan dualarla da beden temizlenerek büyünün etkisine son verilmektedir.

 

Son olarak en büyük özelliği ise yapılan kişi üzerinde daha önceden yapılmış tüm büyüleri bozarak sadece kendi etkisi altına almaktadır. Bozumunda da tamamen temizlenerek başka büyüler dahil olmak üzere kişi üzerinde hiçbir olumsuz etki bırakmamaktadır.

Ailevi – iş ve Ruhsal Sıkıntılarınızda 

7/24 Bana Ulaşabilirsiniz.. 

iletişim Bilgilerim için Tıklayınız..

kismet-nasip-bereket-is-kısmet-acma 

41 dikiş büyüsü, dikiş büyüsü, en etkili büyü, kötü büyü, deli gibi aşık etme büyüsü, evine geri döndürme büyüsü, dilini bağlama büyüsü, cinselliği bağlama büyüsü, erkeklik organını bağlama büyüsü, kadın organını bağlama büyüsü, tembellik büyüsü, eşinden tiksindirme büyüsü, intihar büyüsü, cinayet büyüsü, cinnet büyüsü, eşini korkunç gösterme büyüsü, kaynana büyüsü, elti büyüsü, görümce büyüsü, evlileri ayırma büyüsü, kısmet bağlama büyüsü, iş bağlama büyüsü, evini terkettirme büyüsü, ağız bağlama büyüsü, yeni evlileri ayırma büyüsü, karı koca kavga ettirme büyüsü, kaynana ile oğlunu kavga ettirme büyüsü, kaynana ile kızını kavga ettirme büyüsü, mezara gömülen büyü, mezar büyüsü, mezar, atlet büyüsü, don büyüsü, sütyen büyüsü, iç çamaşırı büyüsü, etek büyüsü, elbise büyüsü, tene dokunan kıyafet büyüsü, büyüden kurtulma, büyü bozma, büyü yapma, büyüyü kim yapar, büyü, dikiş, dikişi, büyü, büyüsü, büyüleri, büyülemek, büyücüye gitmek, en etkili büyücü, kesin sonuç büyü, gideni geri getirme büyüsü, aşık etme deli divane büyüsü, eşler arası cinsellik büyüsü, erkek iktidarsızlık büyüsü,

Arama Motorlarında Arananlar:

  • iki kişiyi kavga ettiren dua (15)
  • deli gibi aşık etme büyüsü (10)
  • cinayet büyüsü (1)

ilginizi çekebilir

Celcelütiye Duası Sırları Faydaları Okunuşu

CELCELUTİYE DUASI Havasdua.com olarak, Celcelutiye Duası ‘nı okunuşunu, sayfamızın alt bölümüne ekledik, Arapça bilmeyen kardeşlerimiz …

Cin ve Şeytandan Korunma

Günümüz de cin musallatı büyü sihr tılsım yolu ile görülse de bazen istemeden de olsa …


Whatsapp Çevrimiçi