Ana Sayfa / Falcılık / El Falı Nedir

El Falı Nedir

El Falı Nedir?

Belki de dikkat etmeyiz. Ama elimiz hayatımızın birçok noktasında kullandığımız önemli bir enstrümandır. Üstelik elin kullanımı, sadece günlük işleri yapmak ve ihtiyaçları gidermekle de sınırlı değildir. Elin simgesel bir önemi de vardır. Özellikle İslam ve Hıristiyanlık geleneğinde büyüklerin ve din adamlarının elllerini öpme geleneği vardır. Bir insanla tanışıp ilk teması kurduğumuz tokalaşma adetinde de el kullanılır. Sevdiğimiz bir insanı uğurlarken, yolcu ederken ya da vedalaşırken yine elimizi kullanırız ve el sallayarız.

Büyük yeminler edileceği zaman elimizi kutsal kitabımızın üzerine koyar yemin ederiz. Dua ederken ellerimizi göğe doğru kaldırır, yağmur duası ederken ellerimizi toprağa doğru indiririz. Bu ve bunun gibi onlarca olayda daha el, bir araçtan ziyade sembol olarak kullanılır. Bu da ele çeşitli anlamlar yükler. Tüm insanların parmak ve aya izleri farklıdır. Bu da 7 milyardan fazla insan nüfusu içersinde sizin elinizi diğer tüm ellerden ayırır.

 
Yüzlerce türü olan fal alanında da elin bu kıymetli yönü görünmüş ve el falı geliştirilmiştir. Tarihi çok eskilere dayanan el falını bakabilmek için el dışında herhangi bir materyale ihtiyaç duyulmaz. Günümüzde eskisi kadar önemsenmeyen ve genel olarak arkadaşlar arasında eğlenece amaçlı bakılan ya da çingenelerin para kazanmak amaçlı baktığı el falı, aslında fal türleri arasında önemli bir yerdedir.

El falının amacı, insanların karakter, yetenek ve hayat çizgilerini görmektir. Her insanın hayat çizgisi, yetenekleri ve karakterleri farklı olduğu gibi ellerinin içindeki çizgiler de farklıdır. İşte bu çizgiler size hayatınızla ilgili çok önemli ipuçları sunabilir. Bu analizin bilimsel bir yönü de vardır. Lavaler ve Gali isimli bilim insanları, akıl, karakter ve yetenekleri kafatası özelinde incelemişler ama aydınlatamadıkları noktalar kalmıştır. Aydınlatamadıkları noktaların ise el incelemesi yaparak ortaya çıkarmışlardır.

Bu da elin ciddi bir karakteristik olduğunu bizlere gösterir. El falı, elin analizini yapabilecek, mistik güçleri olan falcı ya da medyumlar tarafından sağlıklı şekilde bakılabilir.

 

FAL İLE GELECEK ÖĞRENİLEBİLİR Mİ ? CEVAP İÇİN TIKLAYINIZ

FAL BAKTIRMAK GÜNAH MI ?

 

 

el falı havasdua büyü

 

BÜYÜ BOZMA – NASİP KISMET AÇMA -SİHİR -NAZAR -KORUMA VE HER TÜRLÜ AİLEVİ RUHSAL PROBLEMLERİNİZDE BANA ULAŞABİLİRSİNİZ

 

el falı, fal çeşitleri, el falı evlilik çizgisi, el falı bak, el falı nasıl bakılır, el falı yorumu, el falı hayat çizgisi, kahve falı, el falı nasıl bakılır anlatım, el falı günahmı, el falına kim bakar, el falına bakan medyum, el falına bakan hoca, el falına bakan kim, Antalya el falı, istanbul el falı, izmir el falı, nişantaşı el falı, lara el falı, alanya el falı, kundu el falı, manavgat el falı, el falındaki gizem, el falından gelecek görünürmü, el falı ile ilgili merak ettiklerini, el falında evlilik görünürmü, el falında büyü çıkarmı, el falı ile olaylar,


ilginizi çekebilir

Celcelütiye Duası Sırları Faydaları Okunuşu

CELCELUTİYE DUASI Havasdua.com olarak, Celcelutiye Duası ‘nı okunuşunu, sayfamızın alt bölümüne ekledik, Arapça bilmeyen kardeşlerimiz …

Cin ve Şeytandan Korunma

Günümüz de cin musallatı büyü sihr tılsım yolu ile görülse de bazen istemeden de olsa …


Whatsapp Çevrimiçi