Ana Sayfa / Büyü / Büyü Çeşitleri / Cinlerin Neden Olduğu Hastalık ve RahatsızlıklarCinlerin Neden Olduğu Hastalık ve Rahatsızlıklar

Büyü ve Cinin İnsanlar Üzerinde Etki Bıraktığı Hastalık ve Rahatsızlıklar Nelerdir ?

Cinler, insanın değişik bir çok hastalığa yakalanmasına sebep olabilir. Ruhunda, huyunda ve davranışlarında değişiklik yapabilir. O kimsenin vücuduna, parasına, malına -mülküne, ticaretine, başkalarıyla olan ilişkilerine ve eğitim-öğrenimine zarar verebilir. O Kimsenin, bu konular hakkında bilgisi yoksa bu olumsuzlukların nedenini anlayamaz.

Bu hastalıklar, cinin insana musallat olma nedenlerinden birisiyle veya büyü sebebiyle olabilir. Bu rahatsızlıklardan bazıları şunlardır:

1-Psikolojik ve asabi sıkıntılar (Depresyon, endişe, stres, kuruntu, gerginlik, şahsiyet bozukluğu vb.)

2-İnsanda korku ve ürkme meydana getirmek.

3-Tıbbın tedavi edemediği organik bir hastalık.

4-Aralarında bir bağ bulunan iki kişinin arasını bozup onları birbirine düşürmek. (Karı kocayı, iki ticaret ortağını, iki arkadaşı veya aileyi..)

5-Gözlerinin önüne bazı hayaller getirmek.

6- Kulaklarına bazı sesler getirmek.

7-Kadın hastalıkları ( Hamile kalamama, düşük yapma, kanama, adet düzensizliği ve iltihaplanmalar…)

8-Cinsel rahatsızlıklar ( Erken boşalma, bağlanma, cinsel isteksizlik…)

9- Uyuyamama veya çok uyuma isteği

Cabir (r.a) şu hadisi rivayet etmiştir:

Peygamber (s.a.v) şöyle buyurduğunu duydum:

“İblis, tahtını suyun üzerine koyar. Sonra şeytanları gönderir. Bunların, derece yönünden ona en yakın olanı, en büyük fitne çıkaranıdır. Bunlardan birisi gelerek: Şöyle şöyle yaptım, der. O da: Hiçbir şey yapmamışsın, der. Sonra birisi gelerek: Onu karısından ayırmadan bırakmadım, der. Bunu kendisine yaklaştırır ve: Sen ne iyisin, der.” (Müslim,66,68)

Ailevi – iş ve Ruhsal Sıkıntılarınızda 

7/24 Bana Ulaşabilirsiniz.. 

iletişim Bilgilerim için Tıklayınız..

kismet-nasip-bereket-is-kısmet-acmaüç harfliler, cinlerin musallat olduğu nasıl anlaşılır, fal bakmadan cin musallatı, cin musallatı anlamak, cin musallatını anlamak, cinlerin musallat oldukları nedenler nedir, insan da cin varsa ne gibi durumlar gösterebilir, cinlerin aleminde insanlar, cinlerin hastalıkları, cinlerin rahatsızlıkları, cin musallatı, cin şerri, cinlerin zararları, cin zararı, cinler sebep olduğu olaylar, cinlerin sebep olduğu durumlar, cinlerin insanlara verdiği zararlar nelerdir, cinlerin zararları nedir, cinler kime musallat olabilir, cin musallatı, sigara içene cin musallat olurmu, dekolte giyinen bayan cin etkilenir mi, cinler kimlere aşık olur, cinler kimlere görünür, cinler hakkında sorular ve cevapları, cinler alemi, cinler insanlara neden musallat olur , üç harfliler neden musallat olur, üç harfliler nasıl musallat olur, üç harfliler kime musallat olur,

HAVAS DUA İNTERNETTE GÜVENLE BİLGİ SAHİBİ OLABİLECEĞİNİZ ADRESİNİZ


ilginizi çekebilir

7 FATİHA 7 AYET EL KÜRSİ 7 KAFİRUN 7 İHLAS 7 NAS 7 FELAK KORUMA BÜYÜ SİHİR

Büyü Sihir, İş Kısmeti, Evlilik Kısmeti, Nazar, Huysuz çocukları, Gece Sıçrayan Çocuklar, iç sıkıntısı olanlar, ruh durumu değişenler, maneviyatı zayıflayanlar, halsizlik çekenler, başarısız hissedenler, nasip kısmet için, Bereket için, sabah iş yerinde okunması gereken, gece yatmadan evvel okunması gereken, evden çıkarken okunması gereken, eve girerken okunması gereken, iş arayan, sınav başarı için, genel koruma için, genel muhafaza için, 7 fatiha 7 ayet el kürsi 7 felak 7 kafirun 7 ihlas 7 nas,korunma için dinlenmesi gereken sureler,korunmak için okunması gereken ayetler,

Her murat ve istek için “Ya Zü’l-Celali ve’l-İkram” ( Dinle )

Ayrıca her namazdan sonra 1100 kere “Ya zel celali vel ikram” okuyanlar ve zikrine devam edenlerin Allah’ın izniyle her isteği olur, mesleğinde ilerler, kısmeti açılır, herkes tarafından sevilir.