Ana Sayfa / Büyü / Büyü Malzemeleri NedirBüyü Malzemeleri Nedir

BÜYÜ MALZEMELERİ NELERDİR?

Büyü Malzemeleri – Yapılan büyünün niteliğine bağlı olarak çok değişik malzemeler ve bitkiler kullanılır…

Büyü Malzemeleri Büyüde araç olarak kullanılır; ruhlar, cinler, şeytanlar, canlı veya ölmüş bazı hayvanlar, canlı yada ölü insanlar, bitkiler, madenler, çeşitli cisimler, şekiller, isimler Büyü Malzemeleri olarak kullanılır…

At ve Eşek kuyrugundan kıl Kedi ve Köpek tüy ve uzuvları kara kedinin boyun kılı kara kedi kanı domuz yağı ve kanı yılan derisi tavuk derisi geyik derisi eşek derisi bagırsak koyun başı ve kalbi fare kanı ve derisi sabun tahta kaşık beyaz ve kara nohut ölü topragı kara tavuk yumurtası insanın saçı insan tırnagı insanların özel eşyaları hardal tohumu dardağan
balmumumdan insan şekilleritoplu iğne asma kilit anahtar zincir bakırip kurbağa kan soğan ve pis kokulu şeyler samursak kabu gibibunlar genelde büyüde kullanılan bazı şeylerdir.

BÜYÜDE KULLANILAN MALZEMELER

Sevgi aşk muhabbet büyüsükarı koca eşleri ayırma büyüsü arkadaş veya sevgilileri ayırma büyüleri birisini uzaktan getirme veya uzaklaştırma büyüleri Erkekliği baglama büyüsü kadınlığı bağlama büyüleri dil bağı kısmet bağı bir kişinin işini gücünü bahtını baş bağlama birisini hasta etmek göz baş kalp ve benzer azalarını arı vermek birisinin idrarını bağlamak akıl hastası ruhi bozukluklar için yapılan sihir muska ve büyüler bir mekan evi dağıtmak icin yapılan öülü kefenine atılan büyüler mezara bırakılan yumurtalar uyku bağlamak ölümüne büyü yapmak evde huzursuzluk için kapıya mezar toprağı serpmek

BÜYÜ UYGULAMALARI

Büyü çabuk tutsun die yedirme içirme yapmak yazılı muska sihir veya büyüyüevin kapı altına konulması evin içine bırakılır eski sahibi belirsiz mezara muska konur ağaca asılır ölü toprağı eve serpilir yazılı muska sihir büyü evin çatısına bırakılır ateşte yakılır suya atılır en tehlikelisi ise yapanında yaptıranında asla kafir edecek olan ayetleri karısık yazıp lavoboya gidip okuması banyoda üzerine oturma gibi çıplak ateş yakmak şeytanın hoşuna gitsin ve bana yardım etsin dileklerim yerine gelsin die ters okur ayetleri besmelesiz keçi kedi tavuk keser adak verir yapanda yaptıranda iki yakası bir araya gelmez dinden uzaklaşır.

sakın böyle işlere girmeyin şeytanın askeri yapar bu işleri bunu yapanlar hoca değil şeytanın yaverleridir.

mum buyusu


BÜYÜ MALZEMELERİ RUHLAR

Büyü Malzemeleri olarak ruhları kullanmak için çok derin bilgilere sahip olmak gereklidir. Özellikle arasatta kalmış, dünyadan henüz ayrılamamış, ya yada gözü arkada kalmış ve yahut asi bir ruh olupta gücünü kötü kullanan bir habis ruha hükmedebilmek her babayiğidin harcı değildir.

BÜYÜ MALZEMELERİ CİNLER

Yapılan büyülerde Büyü Malzemeleri olarak genellikle cinler kullanılır. Aslında en kolay ve çoğunlukta olan da cinlerin kullanılmasıdır. Bu bahisle cinler, şeytanlar, iblisler, demonlar vb. türdeki varlıklardan bahsediyoruz. Cinlere ait özel okumalar ve özel tütsüler sayesinde ulaşılır. Yapılan ameliye yada ritüel ile amaca ulaşılır.

BÜYÜ MALZEMELERİ HADİMLER

Hadimler, daha çok Ortadoğu kültüründe görülen majisyene ya da büyücüye yardım eden ona bağlı bedensiz varlıklardır. Hadimler bir nevi Büyü Malzemeleri olarak görev yaparlar.

Hadim yardımcı görevli varlıklardır, Bedensiz varlık sınıfından olan Cin grubundan yada Nurani varlıklardan olan Meleklerden olabilir..

Hadimler; Günlere; saatlere; gezegenlere, kutsal metinlere, rakamlar ve harflere, sembollere ait olabilir ve bunlara göre kategorize edilir.. Davetler sonucu elde edildigi gibi bir davranışa ve eyleme karşılık kendi iradesi ilede gelip görevlenebilir.

İslami Majide, Hadimler kesinlikle Büyü yapılmasında kullanılmaz, Ak Büyü olarak, yada Pasif Büyü diye nitelendirdiğimiz ancak koruma büyüleri için kullanılırlar. Hadim, hizmetli görevli manasına gelir. Özellikle islami majinin kaynağı olan Havas İlmi’nde her ayet, harf yada esmanın bir hizmetlisi görevlisi olmasından yola çıkarak çalışma yapılır. Büyü Malzemeleri olarak Hadimleri tek başına görevlendirmek uyun olmaz, büyünün türüne ve yapılış amacına göre Büyü Malzemeleri seçilmeli, Hadimler Büyü Malzemeleri içinde sadece aracı olarak görülmelidir…

BÜYÜ MALZEMELERİ HAYVANLAR (Canlı yada ölü)

Büyü Malzemeleri olarak kullanılan canlı yada ölü bir hayvan bedeni kullanıldığında durum oldukça ciddileşir. Aynı zamanda canlı yada canlıdan çıkan malzemelerin Büyü Malzemeleri olarak kullanılması halk arasında papaz büyüsü söylentisine yol açmıştır. Aslında papaz büyüsü yapılırken süryanice (ermenice) bazı şeylerin okunması sebebe ile adı Papaz Büyüsü dür. Papaz Büyüleri her amaç için yapılabiliyor. Genellikle Papaz Büyüleri, Aşk Büyüsü olarak bilinir ancak ayırmak ve insanları öldürmek için de yapılabilir. Örnek vermek gerekirse Soğutma Büyüleri içinde, Yılan Kabuğu, Domuz yağı; Birleştirme Büyüleri içinde, Kuzu Kalbi, Koç Taşağı, Koyun Bağırsağı vs. gibi Büyü Malzemeleri kullanılır.

BÜYÜ MALZEMELERİ İNSANLAR (Canlı yada ölü)

Yine Büyü Malzemeleri olarak canlı yada ölü insandan parçalar yada ifrazatlar kullanılarak yapılan büyüler vardır. Bu büyülerde ciddi çalışmalar ve bilgiler gereklidir. Ölü kefen bezi, ölü kemiği gibi Büyü Malzemeleri kullanıldığı gibi, ele geçirilirse kadavra parcaları gibi Büyü Malzemeleri kullananlar olduğunu biliyoruz. Ancak daha çok papaz büyüsü için Büyü Malzemeleri olarak canlı ve ondan çıkan ifrazat kullanılır. En çok bilineni Aşk Büyüsü olarak bilinen Adet Kanı Büyüsü de aslında Papaz Büyüleri olarak bilinir. Bununla beraber cinsel ifrazatların Büyü Malzemeleri olarak kullanılması da söz konusudur. Yani insan sidiği, insan menisi, insan kadınlık suyu vb gibi insan DNA parçaları Büyü Malzemeleri olarak çokça kullanılır.

 

bağlama-büyüsü-1-min

BÜYÜ MALZEMELERİ BİTKİLER (Tütsüler)

Tütsüler her daim her kültür ve inançta özel bir yer tutar. Özellikle büyüsel çalışmalarda Büyü Malzemeleri olarak olmazsa olmazlardandır. Kullanılan bu bitkiler özellikle yakılarak yani dumanının ortama salınması ile elde edilen enerji kullanılır. Bu tütsü dumanının ortamı arındırmak ve temizlemek maksadı yapıldığı ve kullanıldığı gibi ortama farklı varlıkları çekmek için ve onlara iş yaptırmak içinde kullanılması söz konusudur. En çok bilinen ve kullanılan, Aşk Büyüleri içinde Karabiber Büyüsü, Biber Büyüsü şeklinde söylenen Biber tohumu kullanılmasıdır. Yine Ayrılık Büyüsü için Hardal ve Dardağan Darısı kullanılırken, Çin Tırnağı, Cin Elması ve Kardeş Kanı gibi gizemli isimlere sahip bitkilerde Büyü Malzemeleri olarak bulunmaktadır.

BÜYÜ MALZEMELERİ MADENLER

Büyülerde özellikle yıldızlarla eşleştirilen madenler Büyü Malzemeleri olarak kullanılır. Bunlar sırası ile, Satürn – Kurşun, Jüpiter – Kalay, Mars – Demir, Güneş – Altın, Venüs – Bakır, Merkür – Civa, Ay – Gümüş tür. Ayrıca bir çok doğal taş da kullanılır ve maden olarak geçer. Ametist, akik, Kuvars gibi. Çeşitli renklerde sıvılar ve sularda bu kategoriye girer. Yine değişik renklerde kullanılan mumlar da vardır.

BÜYÜ MALZEMELERİ ÇİZGİLER

Evrensel cizgiler vardır. Ezoterik bilgilerde, Bunlardan daire şeklinde olanı Tin (öz ruh) ile özdeştirilirken, yarım daire yani hilal daire Ruh (bedenlenmiş olanı) şeklinde eşleştirilebilir. Artı işareti bedeni, canı ve yaşayan canlıyı temsil eder. Ters Üçgen dişiyi ve dişi enerjiyi temsil ederken düz üçgen erkeği ve eril enerjiyi temsil eder.

Bir örnek verelim. Okuma ve Büyü İşlerinde Daireleme Çok Yaygın Olarak Kullanılır
Birleştirme Büyüleri’nde yada Ayırma Büyüleri ‘nde ve korunma uygulamalarında kullanılır. Örneğin: Toplu iğne ortasına bir âyet-i kerime yazılır.
Toprağa çizilen bir yuvarlak, kimin niyetine yapılma onun etrafını çevreleyen duvarla özdeştir.
Duvar onu dışarıdan gelecek olan her türlü kötülüğe karşı koruyacaktır. Ya da duvar çizgi o kişiyi veya neyi hapsedecek çizgiden dışarıya çıkamayacaktır. Bu ve buna benzer malzemeler Büyü Malzemeleri olarak kullanılır.

Gizli ilimler ve şifalı dualar
Gizli ilimler ve şifalı dualar

BÜYÜ MALZEMELERİ HARFLER (Huruf, cifr, rakamlar)

Yoğun olarak büyüde kullanılan harfler ibranice ve süryanicedir. Hatta, Ebced hesabında harflerin sayısal değerleri Arap alfabesinde sıraya göre değil, İbranice ve Süryanice’deki sıralamaya göredir. Esasen, Ebced hesabı, Ebced rakamlarını yani alfabetik bir sayı sistemini kullanarak, kelimelerin sayısal değerini hesaplamaktır. İş sayısal değer hesaplamaya gelince burada cifr yada cifir ortaya çıkıyor. Cifrin günümüzdeki yada batı dünyasındaki adı Nümeroloji dir. Nümeroloji Okültizm’in bir dalı olup, evrenin sayısal bir kurgu içerdiğini, evrendeki hiçbir şeyin rastlantıya dayanmadığını, her şeyin sayısal bir düzen içinde meydana geldiğini varsayar ve sayılarla ilgili çeşitli analitik ve sentetik çalışmalarla, evrendeki ve olaylardaki gizli yasa ve ilkeleri keşfetmeyi amaçlar.

Muska ve tılsımlar, büyünün bir bölümünü oluşturan yardımcı unsurlardan sayılmaktadır.
Büyü ile uğraşan insanlar, yüz yıllar boyunca bir takım simgesel biçimler, harf, sözcük ve cümlelerden, bazı eşya, taş ve başka nesneleri , kullanarak, onların yaşantı ve kaderler üzerinde etken olacağına inanmışlardır.
İlim sahibi kimselerin inançlarına göre muska ve tılsımlar, büyülü sözcük ve yazılar yardımı ile insan kötü kaderini yenebilir, büyülerden korunabilir ve başına gelecek felâketleri savuşturur. Düşmanlarını alt eder. Rakamlar, Harfler ve dolayısı ile Ebced Hesabı yöntemi Büyü Malzemeleri olarak kullanılır.

Ailevi – iş ve Ruhsal Sıkıntılarınızda 

7/24 Bana Ulaşabilirsiniz.. 

iletişim Bilgilerim için Tıklayınız..

kismet-nasip-bereket-is-kısmet-acma
Büyü malzemeleri, büyü ne ile yapılır, büyü yapma malzemeleri, ebced hesabı yöntemi, rakam, ifrit, numeroloji, cifir, domuz yağı, Kuzu Kalbi, Koç Taşağı, Koyun Bağırsağı, safran, safran mürekkebi, havas malzemeleri, dardahan, kara nohut, siyah nohut, güvercin kanı, yarasa kanı, ceylan derisi, cin elması, tılsım, şifa kalemi, gül ağacı, misk, zağfiran, iran safranı, iran safran mürekkebi, cinelmas, çin tırnağı, cin tırnak, karabiber, ak biber, biber büyüsü, hardal tohumu, dardağan, darı, kardeş kanı, 7 kardeş kanı, yedi kardeş kanı, şap, ud, ud ağacı, muska, tılsım, muska yapımı, domuz, domuz yağı, domuz kılı, yumurta, kül, büyü malzemeleri satın al, kara büyü malzemeleri, büyü malzemeleri nelerdir, büyü malzemeleri hakkında bilgi, büyü malzemeleri nedir, büyü malzemeleri çeşitleri, büyü malzemeleri fiyatları, büyü ritüelleri, yılan kabuğu, akrep, örümcek, çiriş, ciris ip, çiriş ipi, AMBER NERDE SATILIR, BUHUR NERDE SATILIR, BÜYÜ BOZMA MALZEMELERİ, BÜYÜ MALZEMELERİ, BÜYÜ MALZEMELERİ NERDE SATILIR, DAVET AYNASI, DAVET MÜREKKEBİ, DAVET MUSKASI, DUA MÜREKKEBİ, DUA YAZMA MÜREKKEBİ, EJDER KANI MÜREKKEBİ, FERİŞTAH DAVETİ, FERİŞTAH DAVETLERİ, GÜVERCİN KANI MÜREKKEBİ, GÜVERCİN MÜREKKEBİ, HAVAS ARAÇLARI, HAVAS BUHURLARI, HAVAS BUHURLARI NERDE SATILIR, HAVAS BUHURLARI NERDEN BULUNUR, HAVAS İÇİN BUHUR, HAVAS İÇİN MALZEME, HAVAS İÇİN SECCADE, HAVAS İÇİN TÜTSÜ, HAVAS KALEMLERİ, HAVAS MALZEMELERİ, HAVAS MÜREKKEBLERİ, HAVAS TESBİHİ, HAVAS TÜTSÜLERİ, HAVAS YAZMALARI, KAFUR MÜREKKEBİ, KARA SAPLI BIÇAK, KARDEŞ KANI MÜREKKEBİ, KURAN MÜREKKEBİ, MAJİ KALEMLERİ, MAJİ MÜREKKEBLERİ, MAJİKAL KALEMLER, MAJİKAL MALZEMELER, MEDYUM BUHURLARI, MEDYUM MALZEMELERİ, MEDYUM MÜREKKEPLERİ, SAFRAN MÜREKKEBİ, SİYAH SAPLI BIÇAK, TÜY KALEM, TÜY KALEM NASIL YAPILIR, TÜY KALEM NERDE SATILIR, TÜY KALEM NERDEN BULUNUR, YARASA KANI MÜREKKEBİ, YARASA MÜREKKEBİ, aşk büyüsü, bağlama büyüsü, ayırma büyüsü, kavuşma büyüsü, gideni geri getirme büyüsü, en etkili büyüler, bakır levha, beyaz soğan, gümüş levha, soğan,


ilginizi çekebilir

21 GÜN GERÇEKLEŞTİRİN BEREKET I BORÇ ÖDEME I HELAL KAZANÇ İÇİN

HER KİM BU ÇALIŞMAYI 21 GECE ARALIKSIZ ÖZELLİKLE SAAT 23:00 İLE 06:00 ARASI OKURSA OKUMA DURUMU YOK İSE BUNU KULAKLIK VEYA SESSİZ BİR ORTAMDA NEFSİNİ ARINDIRIP DİNLERSE NE İSTEĞİ OLURSA OLSUN ALLAHIN İZNİYLE HER TÜRLÜ MURADI HASIL OLUR