üst başlk

Ana Sayfa / Büyü / Bağlama Büyüsü Nedir
makale başık alan üstü

Bağlama Büyüsü Nedir

BAĞLAMA BÜYÜSÜ NEDİR?

Bir aşk büyüsü türü olarak da gösterilen bağlama büyüsü, aslında kendine has birçok türü olan ve aşk büyüsüne göre farklılıkları olan bir büyü türüdür.

Büyünün farklı türleri olduğu için uygulanış şekilleri de farklılıklar arz etmektedir. Değişik bağlama ihtiyaçlarını karşılamak için de yapılabilir. Çeşitli amaçlar için yapılabilmekle beraber büyünün ana amacı, kişinin sevdiği kişiye kendisine bağlama isteğidir. Büyü yapılan kişi, büyüyü yaptıran kişiden başka kimseye ilgi duymaz.

Bağlama Büyüsü Kimlere Yapılır

Bağlama büyüsü, sevenleri veya eşleri birbirlerine bağlamak, evine bağlı olmayan, eşlerine karşı soğuk ve ilgisiz olan erkekleri evlerine, ailelerine ve eşlerine bağlamak, gözü dışarda olan eşleri ev, aile ve eşlerine bağlamak, başka bir kadına ilgi duyan ya da ilişki yaşayan eşleri ya da sevgilileri geri döndürüp bağlamak, birbirini seven iki insanı ayırmaya ya da rahatsız etmeye çalışan kişileri bağlamak ve art niyetli kişileri susturmak için yaptırılır.

Özellikle evliliklerin yıkılmaması için büyük önem arz etmektedir. Çünkü bağlama büyüsü sayesinde eşiniz ya da sevgiliniz tarafından aldatılma, terk edilme, muhabbetinizin bitmesi ya da azalması, evliliğinizin mutsuz şekilde sonlanması gibi riskler, hayatınızdan tamamiyle çıkmış oluyor. Elbette bahsi geçen sorunlar, genel olarak erkek kaynaklı ve kadın mağduriyetiyle sonuçlanan sorunlardır. Bu yüzden kadınların bağlama büyüsü yaptırma yoluna gitmesi, bir ihtirastan ziyade bir savunma mekanizması olarak algılanmalıdır. Çünkü bağlama büyüsü yaptırılmış bir erkek, bir daha eşine ihanet edemez, gözü başka bir kadına kaymaz, yuvasından uzak duramaz ve ailesine soğuk davranamaz.

Fotokopi Kağıdı veya Normal Kalemle Yazılanlara İtibar Etmeyiniz.

Bağlama büyüsü, ilim sahibi hocalar ya da medyumlar tarafından yapılabilir. Ortalama hazırlanma süreleri 1 haftadır. Özellikle bağlama büyüleri, yalancı hocalar tarafından sık sık istismar edilmektedir. Elinize kısa sürede hazırlanıp verilmiş ya da fotokopisi çekilerek gönderilmiş kağıt parçalarının, bağlama büyüsü değil bir aldatmaca olduğunu sakın unutmayınız. Bu yüzden bağlama büyüsü yaptırmak için güvenilirliğinden şüphe duymadığınız hocalara ya da medyumlara başvurunuz.

Ailevi – iş ve Ruhsal Sıkıntılarınızda 

7/24 Bana Ulaşabilirsiniz.. 

iletişim Bilgilerim için Tıklayınız..

 

sevdigini-baglama-buyusu
bağlama büyüsü duası, bağlama büyüsü yapmak istiyorum, bağlama büyüsü nasıl yapılır, bağlama büyüsü tarifi, aşk büyüsü, bağlama büyüsü çeşitleri, canbar sevdiğini bağlama büyüsü nasıl yapılır, bağlama büyüsü nasıl bozulur, birinin işini bağlama büyüsü, aşk büyüsü çeşitleri, aşık etmek için yapılan büyü çeşitleri, iki kişiyi ayırma büyüsü, kaynana dilini bağlama duası, kaynana büyüsü, bağlama büyüsü tarifi, büyü nasıl anlaşılır, bağlama büyüsü nasıl bozulur, papaz büyüsü nasıl anlaşılır, bağlama büyüsü yapan medyum, kendine bağlama büyüsü nasıl yapılır, bağlama büyüsü yapan hoca, bağlama büyüsü belirtileri, büyü bozmak, büyü bozulur, büyü bozan medyum, antalya büyü bozma, kumluca büyü bozma, istanbul büyü bozma,

Arama Motorlarında Arananlar:

  • birinin işlerini bozmak için dua (16)
  • bağlamabuyusunasılbozulur (1)
makale başlık alan altı

ilginizi çekebilir

Celcelütiye Duası Sırları Faydaları Okunuşu

CELCELUTİYE DUASI Havasdua.com olarak, Celcelutiye Duası ‘nı okunuşunu, sayfamızın alt bölümüne ekledik, Arapça bilmeyen kardeşlerimiz …

Cin ve Şeytandan Korunma

Günümüz de cin musallatı büyü sihr tılsım yolu ile görülse de bazen istemeden de olsa …

altbaşlık
Whatsapp Çevrimiçi