Ana Sayfa / Büyü / Ayrılanları Birleştirme Büyüsü Nedir
Ayrılanları Birleştirme Büyüsü Nedir

BÜYÜ YAPAN MEDYUM – HOCA

Büyü yapmak kişinin en son yapmasını düşünmesi gereken husustur. Aslında büyü yapmayı yaptırmayı kesinlikle tasvip edemem. Çünkü büyü ile yapılan her türlü olay mutlaka insanın manevi dünyasını köreltmesi ve vicdanen kendisini huzursuz etmesine sebebiyet vermektedir. Ben sitemde bütün büyü çeşitlerine yer vermeye ve kurtulmaya yönelik te sizlere yol göstermeye çalışmaktayım. 7/24 her türlü husus ve konuda çekinmeden bana yazabilir soru sorabilirsiniz. Bildiğim konularda bilgim dahilinde  cevaplandırmaya çalışmaktan huzur bulurum. Antalya bölgesinde bilhakis ziyaretime de gelebilir fikir alışverişinde bulunabiliriz.. Antalya bölgesi dışında da elimden geldiği kadarıyla sizlere yardımcı olmak isterim. Rabbim kimselere ayrılık vermesin. Ayrılanları birleştirme büyüsü bir büyü tesiri dışında ayrılan kişilerin başvurdukları husustur.

Ayrılanları Birleştirme Büyüsü Nedir?

Günümüzde birçok insan, sebepsizce sevgilisinden ayrılmaktan, birdenbire nedensizce başlayan tartışma ve kavgalardan dolayı eşiyle kavga edip eşinin evi terk etmesinden, güvenilir zannedilen ama aslında dolandırıcı olan hoca ya da medyumlara yaptırılan birleştirme büyülerinin sevgilinizi ya da eşinizi sizden biraz daha uzaklaştırmış olmasından, iş ortağınızla ortada hiçbir neden yokken aranızın açılmasından ya da ortaklığınızın son bulmasından, sevgilinizin ya da eşinizin size karşı soğuk oluşundan, sevgilinizin ya da eşinizin başka biriyle ilişki yaşadığı şüphesinden muzdaripsiniz. Ayrıldınız, aranız açıldı, araya soğukluk girdi ya da iş ortaklığınız bitti. Yeniden birleşmek, barışmak, bir araya gelmek, kaynaşmak, aradaki sorunları gidermek ya da yepyeni bir başlangıç yapmak istiyorsunuz. Ancak tüm çabalarınıza karşın olumlu bir sonuç alamadınız.

 

Peki ne yapacaksınız?

Burada yapmanız gereken birleştirme büyüsüne başvurmaktır. Birleştirme büyüsü, ayrılma şeklinize göre farklılık gösterir. Birleştirme büyüsünün nasıl yapılacağı tespit edildikten sonra birleştirilmek, bir araya getirilmek, bağlanmak, kaynaştırılmak ya da barıştırılmak istenen kişilerin doğum bilgilerine göre bir analiz yapılır. Bu analiz sonucunda ayrılığa, tartışmaya, kavgaya, soğukluğa ya da ara açılmasına bir büyünün neden olup olmadığı tespit edilir. Şayet yaşanan sorunlar bir büyü odaklı yaşanmışsa büyünün türü tespit edilir ve büyü bozulur. Büyünün etkileri giderildikten sonra birleştirme duası, birleştirme vefki ya da birleştirme büyüsü yapılabilir. Vefk veya dua şeklinde yapılacak birleştirmelerde esma, ayet, tılsım ve dua belli zamanlarda okunur. Birleştirme büyüsünde ise çeşitli materyaller kullanılır. Ancak ilim sahibi bir hoca ya da medyum tarafından yapılabilecek birleştirme büyüsü, yanlış ya da eksik yapıldığı takdirde olumsuz sonuçlar doğurabilmektedir. Bu yüzden eğer birleştirme büyüsü yaptırmaya karar verdiyseniz, ilminden emin olduğunuz ve daha önce bu büyüyü gerçekleştirmiş hoca ya da medyumlara danışma ve başvurma yoluna gidiniz.

Ailevi – iş ve Ruhsal Sıkıntılarınızda 

7/24 Bana Ulaşabilirsiniz.. 

iletişim Bilgilerim için Tıklayınız..

ayrılanları birleştirme büyüsü
ayrılanları birleştirme buyusu, ayrılan eşleri birleştirme büyüsü, birleştirme muskası, birlestirme büyüsü, birleştirme büyüleri, ayrılanları birleştirme duası, ayrılanları birleştirme duaları, ayrılanları barıştırma duası, sevenleri birleştirme duası, eşleri birleştirme duası, kalpleri birleştirme duası, ayrılan eşleri birleştirme duası, iki kişiyi birleştirme duası, iki sevgiliyi birleştirme duası, ayrı eşleri birleştirme duası, birleştirme büyüsü günah mı, birleştirme büyüsü tutarmı, birleştirme büyüleri nelerdir, birleştirme büyülerini kim yapar, ilçesinde birleştirme büyüsü yapan medyum, ilinde birleştirme büyüsü yapan medyum, ilinde birleştirme büyüsü yapan hoca, ilinde birleştirme büyüsü yapan hoca, birleştirme muskası yazdırmak istiyorum, Antalya,


ilginizi çekebilir

Celcelütiye Duası Sırları Faydaları Okunuşu

CELCELUTİYE DUASI Havasdua.com olarak, Celcelutiye Duası ‘nı okunuşunu, sayfamızın alt bölümüne ekledik, Arapça bilmeyen kardeşlerimiz …

Cin ve Şeytandan Korunma

Günümüz de cin musallatı büyü sihr tılsım yolu ile görülse de bazen istemeden de olsa …


Whatsapp Çevrimiçi