Ana Sayfa / Büyü / Aşk Büyüsü Nedir

Aşk Büyüsü Nedir

Aşk Büyüsü Nedir?

Bir kişiye aşık olmanız, o kişiyle aşk yaşayacağınız anlamına gelmez. Aşk yaşayabilmeniz için aşık olduğunuz kişinin de size aşk beslemesi gerekir.
Bu yüzden aşık olduğunuz kişinin size aşık olması için gayret etmeniz gerekmektedir. Ancak tüm çabalarınıza karşın aşık olduğunuz kişi aşkınıza karşılık vermeyebilir.
Çabalar sonuç vermeyince son çare olarak yapılması gereken aşk büyüsüne başvurmak olmalıdır diye bir düşünce ile halkımız medyum hoca metafizikçilerin yanında alıyor soluğu.
Çünkü aşk büyüsü, karşılık bulamamış aşklar için gerçek ve sonuç veren bir çaredir. Elbette bu yol, tüm çabalar denendikten sonra başvurulması gereken bir yoldur. Aşk büyüsü, genel olarak iki hafta gibi kısa bir sürede sonuç verir. İlme hakim bir hoca ya da medyum tarafından yapılmışsa olumlu sonuç alınması kaçınılmazdır.
Böylece aşık olduğunuz kişi, size büyük bir aşk ve sadakatle bağlanacaktır. Aşk büyüsü sonrası, aşık olduğunuz kişi size ömür boyu bağlanır ve sizi bir daha asla terk etmez. Aşk büyüsünün bir diğer cazip tarafı ise aşık olduğunuz ve aşk büyüsüyle kendinize aşık ettiğiniz kişiye karşı beslediğiniz hisler değiştiğinde yani o kişiye olan aşkınızı yitirdiğinizde aşk büyüsünü bozdurabilmeniz mümkündür. Bu sayede kendinize aşık ettiğiniz, ancak artık aşk beklemediğiniz kişi, size aşk beslemeyi bırakacaktır. Yani bu büyü kendinize aşık etmek istediğiniz kişinin tüm kontrolünü ele geçirmeniz anlamına gelecektir. Gerçekten aşk beslediğiniz insanla mutlu bir hayata sahip olabilmek için aşk büyüsü kesin çözüm olacaktır.
Aşk büyüsü, bir büyü türü olduğu için insanların genelinin hoş karşılamadığı ve korktuğu bir yoldur. Çünkü amacınız her ne kadar iyi de olsa karşınızdaki kişinin size karşı kullandığı iradeyi değişikliğe uğratmış oluyorsunuz ve karşınızdaki insanın hissiyatını hiçe sayıp herşeyin kendi arzularınız doğrultusunda gerçekleşmesini sağlıyorsunuz. Ancak tüm bu hoş karşılamamalara karşın toplumun belli bir bölümünün aşk büyüsüne rağbet ettiği de aşikardır.
Aşk büyüleri, çeşitli türlere ayrılır. Aşk büyüleri hazırlanırken birçok büyü malzemesinden faydalanılır. Gül, sabun, mum, safran, ceylan derisi, özel mürekkep, bakır, ip, saç, incir ve kırmızı biber gibi çok çeşitli materyallerle yapılabilmektedir.
Ben aşk büyüsü yaptırmanız taraftarı değilim, neden diye soracak olursanız sizin kendinize aşık etmeye çalıştığınız bay yada bayan bir başka kişiye aşık ise ? vicdanen bunun huzursuzluğunu boş yere yaşamanızın bir anlam ve gayesi de yok.

 

AİLEVİ – İŞ ve RUHSAL SIKINTILARINIZDA 7/24 BANA ULAŞABİLİRSİNİZ.. 

İLETİŞİM BİLGİLERİM İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

aşk büyüsü, sevgi büyüsü, aşık etme, aşık etme büyüsü, aşık etme büyüsü nasıl yapılır, aşk büyüsü nedir nasıl yapılır, aşk büyüsü nasıl yapılır, aşk büyüsü ne demek, aşk büyüsü ne demektir, muhabbet büyüsü, evde aşk büyüsü nasıl yapılır, aşk büyüsü nasıl yapılır tarifi, aşk duası, aşk büyüsü tehlikelimi, aşk büyüsü etkisi ne kadar, aşk büyüsü yapma, canbar aşk büyüsü nasıl yapılır, canbar aşk büyüsü, Antalya aşk büyüsü, kumluca aşk büyüsü, izmir aşk büyüsü, ankara aşk büyüsü, aşık etme büyüsü yapan hoca, aşk büyüsü yapan medyum, aşık etme büyüsü yapan medyum, aşık etme büyüsü yapan medyum, aşk büyüsü malzemeleri nedir,


ilginizi çekebilir

Celcelütiye Duası Sırları Faydaları Okunuşu

CELCELUTİYE DUASI Havasdua.com olarak, Celcelutiye Duası ‘nı okunuşunu, sayfamızın alt bölümüne ekledik, Arapça bilmeyen kardeşlerimiz …

Cin ve Şeytandan Korunma

Günümüz de cin musallatı büyü sihr tılsım yolu ile görülse de bazen istemeden de olsa …


Whatsapp Çevrimiçi