Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır

31 Ocak 2016 Kapalı Yazar: havasdua

AŞK BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR?

Aşk büyüsü nasıl yapılır? Aşk büyüleri, ilim sahibi hoca ya da medyumlar tarafından hazırlanır. Bireysel yöntemler ise kesinlikle bir sonuç vermez. Ayrıca bireysel büyü yapma çabaları sırasında yaptığınız yanlışlıklar, cin gibi ruhani varlıkları kendinize musallat etmenize sebebiyet verebilir. Bu durum da hayatınızı bir kabusa dönüştürebilir. Hoca ya da medyum, aşk büyüsü yaparken büyüyü yaptıranın ve büyü yapılacak kişinin özelliklerini ve kriterlerini de göz önüne almalıdır. Yani deyim yerindeyse aşk büyüsü kişiye özel olarak hazırlanmalıdır. Elbette bu noktada büyüyü yaptıran kişinin, büyüyü yapacak kişiye istediğini iyi anlatması gerekmektedir.
Hocanın veya medyumun büyü yapmadan önce öğrenmesi gereken sorulara doğru cevaplar verilmesi gerekmektedir. Bu bilgiler, büyüyü yaptıran ve büyüyü yaptıracak kişinin burçları ve doğum tarihi gibi bilgiler olacaktır.
Aşk büyüsü, iki kişi arasında yapılır. Bu büyünün yapılış amacı, ister bekar olsun, ister evli olsun birbirlerini seven kişilerin mutlu bir hayata kavuşabilmek için ya da tek taraflı bir aşığın aşık olduğu kişiyi kendisine bağlamak için yaptırdığı büyü türüdür.
Aşk büyüsünün etkili olabilmesinin önemli kriteri, kişinin aşık olduğu ve büyü yaptıracağı kişiyle iyi ya da kötü bir geçmişinin olmasıdır. Doğru şekilde yapıldığı takdirde çok etkili bir büyüdür.
Aşk büyüsü hazırlanması sırasında büyü yaptıran ve büyü yapılacak kişilerin isimleri, soyadları, anne isimleri ve doğum yılları esas alınır. Büyü ne kadar doğru şekilde hazırlanırsa o kadar etkili olur. Büyü hazırlanması sırasında çeşitli dualar ve gizli ilimler kullanılmaktadır. Cin gibi ruhani varlıklarla iletişime geçilmekte ve büyünün gerçekleştirilmesi konusunda yardım alınmaktadır. Şayet büyüyü yapan kişi, cin gibi ruhani varlıklarla nasıl iletişime geçeceğini bilmiyorsa başına bela almış olur. Çünkü cinler ona musallat olabilir. Bu yüzden büyüyü yapan kişinin sadece cinlerle iletişime geçmesi yeterli değildir. Aynı zamanda cinleri nasıl kullanacağını da bilmesi gerekmektedir. Durum bu hassasiyetteyken, aşk büyüsünün kesinlikle bir hoca ya da medyum tarafından gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

AİLEVİ – İŞ ve RUHSAL SIKINTILARINIZDA 7/24 BANA ULAŞABİLİRSİNİZ.. 

İLETİŞİM BİLGİLERİM İÇİN TIKLAYINIZ

 

aşk büyüsü, sevgi büyüsü, aşık etme, aşık etme büyüsü, aşık etme büyüsü nasıl yapılır, aşk büyüsü nedir nasıl yapılır, aşk büyüsü nasıl yapılır, aşk büyüsü ne demek, aşk büyüsü ne demektir, muhabbet büyüsü, evde aşk büyüsü nasıl yapılır, aşk büyüsü nasıl yapılır tarifi, aşk duası, aşk büyüsü tehlikelimi, aşk büyüsü etkisi ne kadar, aşk büyüsü yapma, canbar aşk büyüsü nasıl yapılır, canbar aşk büyüsü, Antalya aşk büyüsü, kumluca aşk büyüsü, izmir aşk büyüsü, ankara aşk büyüsü, aşık etme büyüsü yapan hoca, aşk büyüsü yapan medyum, aşık etme büyüsü yapan medyum, aşık etme büyüsü yapan medyum, aşk büyüsü malzemeleri nedir,